(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Budintis reporteris

Receptų knygomis dalijasi su anyta

2017 m. gegužės 19 d.

Pak­ruo­jie­tės Ra­sos Ste­po­nės pa­teik­tas su­muš­ti­nu­kų su dar­žo­vė­mis re­cep­tas su­lau­kė dau­giau­siai skai­ty­to­jų in­ter­ne­te bal­sų ir au­to­rei pel­nė „Šiau­lių kraš­to“ ba­lan­džio mė­ne­sio ku­li­na­rės ti­tu­lą.

Ad­mi­nist­ra­to­re dir­ban­čiai pa­kruo­jie­tei pa­do­va­no­ta Juo­zo Va­si­liaus­ko kny­ga „Žo­li­nin­kas pa­ta­ria. 140 re­cep­tų svei­ka­tai, gro­žiui, mais­tui“.

Po­nia Ra­sa ke­ti­na šią kny­gą pa­nau­do­ti, kuo­met su­ve­šės gi­mi­nės pri­žiū­ri­ma­me ko­lek­ty­vi­nia­me so­de au­gi­na­mi au­ga­lai.

„Šia kny­ga nau­do­siuo­si ne tik aš, bet ga­min­ti mėgs­tan­ti ma­no any­ta. Mes ir ki­to­mis ku­li­na­ri­jos kny­go­mis da­li­ja­mės – lei­di­niai ke­liau­ja iš vie­nų na­mų į ki­tus, kar­tais ir il­giau ku­riuo­se pa­si­lie­ka. Nes to­se kny­go­se daug įdo­mių re­cep­tų, ku­riuos no­ri­si iš­ban­dy­ti“, – sa­ko pa­kruo­jie­tė.

„Šiau­lių kraš­to“ inf.

Ja­ni­nos ŠA­PAR­NIE­NĖS nuo­tr.

Ba­lan­džio mė­ne­sio ku­li­na­rė Ra­sa Ste­po­nė lai­mė­ta kny­ga da­lin­sis su any­ta.

Dienos populiariausi

Sezoną baigė pergale

2017 m. gegužės 20 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas