(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Ro­mual­da KUL­ŠY­TĖ, Pak­ruo­jo J. Paukš­te­lio vie­šo­sios bib­lio­te­kos di­rek­to­rė
Gamink ir Balsuok
Ro­mual­da KUL­ŠY­TĖ, Pak­ruo­jo J. Paukš­te­lio vie­šo­sios bib­lio­te­kos di­rek­to­rė
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Akmenės rajone

Kiemas lieka be draudžiamojo ženklo

2017 m. balandžio 13 d.

Į „Kraš­to ži­nias“ krei­pę­si Nau­jo­sios Ak­me­nės Res­pub­li­kos gatvės 7 na­mo gy­ven­to­jai pik­ti­na­si, kad į kie­mą vis neužd­rau­džia­ma įva­žiuo­ti.

Dėl to pra­šy­mą Ak­me­nės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei pa­si­ra­šė ke­lio­li­ka na­mo gy­ven­to­jų. Jiems, kaip tei­gia­ma, dėl trans­por­to ju­dė­ji­mo ne­sau­gu.

Ar­gu­men­tus ap­svars­čiu­si Sa­vi­val­dy­bės Sau­gaus eis­mo ko­mi­si­ja pri­ta­rė, kad bū­tų įreng­tas ke­lio ženk­las, drau­džian­tis mo­to­ri­nių trans­por­to prie­mo­nių eis­mą.

„Ta­čiau jau pu­sė me­tų Nau­jo­sios Ak­me­nės se­niū­ni­ja tuo ne­pa­si­rū­pi­na“, – sa­kė eis­mo ap­ri­bo­ji­mų ini­cia­to­riai.

Nau­jo­sios Ak­me­nės se­niū­nas Rim­vy­das Juo­za­pa­vi­čius tei­gė, kad tik ne­se­niai už­sa­kė pa­ga­min­ti rei­kia­mą ke­lio ženk­lą. Jis tu­rė­tų bū­ti pa­sta­ty­tas Res­pub­li­kos gat­vė­je prie 7 na­mo kie­mo iki va­sa­ros pra­džios.

„Kraš­to ži­nių“ inf.

Dienos populiariausi

Latvijos orkestras paliko šaltą Katedrą (1)

2017 m. balandžio 21 d.
lankomiausias

Vi­ce­me­ras išrinktas: ką dirbs – neaišku (2)

2017 m. balandžio 21 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas