(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Šiaulių rajone

Vaikiškos knygelės gimtadienis Gruzdžiuose

2017 m. balandžio 12 d.

Gruz­džių lop­še­lio-dar­že­lio „Pu­rie­na“ prieš­mo­kyk­li­nės „Pe­lė­džiu­kų“ gru­pės vai­kai su auk­lė­to­ja Gin­ta­re Taut­kie­ne da­ly­va­vo Gruz­džių bib­lio­te­ko­je vai­kiš­kų kny­ge­lių my­lė­to­jų šven­tė­je „Į sve­čius kvie­čia pa­sa­ka“.

Vai­kus pa­si­ti­ko bib­lio­te­kos lė­lių teat­ro „Ste­buk­lin­gas la­ga­mi­nas“ vei­kė­jai, prieš­mo­kyk­li­nu­kai iš­gir­do apie keis­to triu­šio nuo­ty­kį pa­gal Emi­ly Mac­ken­zie kny­ge­lę „Ieš­ko­mas kny­gų va­gis – triu­šis Ral­fis“.

Bib­lio­te­ki­nin­kė Lion­gi­na Šu­fins­kie­nė vai­kams paaiš­ki­no, ka­da kny­ge­lės ver­kia: kai yra mur­zi­nos, su­lanks­ty­tais la­pais, su jo­mis vai­kai blo­gai el­gė­si. Kad kny­ge­lių la­pų ne­lanks­ty­tų, vai­kai pa­ga­mi­no kny­gu­tėms skir­tu­kus.

Bib­lio­te­ko­je su­reng­ta ko­lek­ci­nin­kių Re­gi­nos Že­mec­kie­nės ir Ri­tos Gai­da­ma­vi­čiū­tės pa­ro­da, ku­rio­je dau­giau kaip 300 su­rink­tų kny­gų skir­tu­kų.

Lion­gi­na Šu­fins­kie­nė ir Jur­gi­ta Ja­siš­ky­tė,

Gruz­džių Au­gus­ti­no Gri­ciaus bib­lio­te­kos vy­res­nio­sios bib­lio­te­ki­nin­kės

Au­to­rių nuo­tr.

Gruz­džių lop­še­lio-dar­že­lio „Pu­rie­na“ prieš­mo­kyk­li­nės „Pe­lė­džiu­kų“ gru­pės vai­kai da­ly­va­vo Gruz­džių bib­lio­te­ko­je vai­kiš­kų kny­ge­lių my­lė­to­jų šven­tė­je.

Gruz­džių bib­lio­te­ko­je su­reng­ta kny­gų skir­tu­kų pa­ro­da.

Dienos populiariausi

Latvijos orkestras paliko šaltą Katedrą

2017 m. balandžio 21 d.
lankomiausias

Iš prisiminimų apie Pakruojo dvarą

2017 m. balandžio 21 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas