(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Sportas

Šiaulių stalo tenisininkės buvo stipriausios

2017 m. balandžio 21 d.

Šal­či­nin­kuo­se pa­si­bai­gė Lie­tu­vos sta­lo te­ni­so jau­nu­čių ko­man­di­nis ir as­me­ni­nis čem­pio­na­tas. La­bai sėk­min­gai ja­me pa­si­ro­dė Šiau­lių spor­to mo­kyk­los „Du­by­sa“ mer­gai­čių ko­man­da, ku­rio­je žai­dė tre­ne­rių Li­nos Sa­ba­liaus­kie­nės ir Val­do Se­rei­kos auk­lė­ti­nės Go­da Do­vy­dai­ty­tė, Skai­va Jo­vai­šai­tė ir And­rė­ja Ba­ka­no­vai­tė.

Čem­pio­na­te ko­vo­jo 10 ko­man­dų. Šiau­lie­tės įvei­kė vi­sas var­žo­ves ir ko­man­di­nė­je įskai­to­je iš­ko­vo­jo pir­mą­ją vie­tą. Ant­ros li­ko vil­nie­tės, o tre­čios – pa­ne­vė­žie­tės.

Neb­lo­gai šiau­lie­tėms se­kė­si ir as­me­ni­nė­se var­žy­bo­se: tarp 35 sta­lo te­ni­si­nin­kių G. Do­vy­dai­ty­tė iš­ko­vo­jo tre­čią­ją vie­tą, S. Jo­vai­šai­tė – ket­vir­tą­ją.

„Šiau­lių kraš­to“ inf.

Val­do SE­REI­KOS nuo­tr.

Šiau­lie­tės sta­lo te­ni­si­nin­kės (iš kai­rės) Skai­va Jo­vai­šai­tė, Go­da Do­vy­dai­ty­tė ir And­rė­ja Ba­kai­ty­tė Lie­tu­vos jau­nu­čių ko­man­di­nia­me sta­lo te­ni­so čem­pio­na­te iš­ko­vo­jo pir­mą­ją vie­tą.

Dienos populiariausi

Latvijos orkestras paliko šaltą Katedrą

2017 m. balandžio 21 d.
lankomiausias

Iš prisiminimų apie Pakruojo dvarą

2017 m. balandžio 21 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas