(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Al­do­na BART­KIE­NĖ
Gamink ir Balsuok
Al­do­na BART­KIE­NĖ
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Teisėtvarka

Pa­vo­gė pi­ni­gus ir iš­šla­vė są­skai­tą

2017 m. vasario 17 d.

Va­sa­rio 10-osios ry­tą pas Pak­ruo­jy­je, Vy­tau­to Di­džio­jo gat­vė­je, gy­ve­nan­čią 86 me­tų se­no­lę į na­mus atė­ju­si ne­pa­žįs­ta­ma mo­te­ris pri­si­sta­tė Sa­vi­val­dy­bės dar­buo­to­ja ir, už­kal­bi­nu­si šei­mi­nin­kę, nuo jos lo­vos pa­gro­bė vy­riš­ką juo­dos spal­vos ran­ki­nu­ką, ku­ria­me bu­vo 1 100 eu­rų, pen­si­nin­ko pa­žy­mė­ji­mas, ban­ko mo­kė­ji­mo kor­te­lė su PIN ko­du.

Net­ru­kus paaiš­kė­jo, kad va­gi­lė ne tik pa­gro­bė pa­kruo­jie­tės pi­ni­gus, bet ir iš­tuš­ti­no jos ban­ko są­skai­tą po de­vin­tos ry­to Pa­ne­vė­žy­je, ban­ko­ma­te. Iš nu­ken­tė­ju­sio­sios są­skai­tos pa­grob­ta 200 eu­rų.

„Šiau­lių kraš­to“ inf.

Dienos populiariausi

Kad nereiktų važiuoti iš Lietuvos

2017 m. vasario 17 d.
lankomiausias

DIENOS RECEPTAS

2017 m. vasario 17 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas