(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Jus­ti­nos ŪSAI­TĖS
Gamink ir balsuok
Jus­ti­nos ŪSAI­TĖS
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi

Reklama

Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Radviliškio rajone

„Dainų dainelėje“ varžėsi zonos atlikėjai

2012 m. sausio 31 d.
Saulius JUŠKEVIČIUS

Radviliškyje surengto zoninio televizijos vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ vertinimo komisija perklausė per 30 Šiaulių zonos solistų ir paskelbė savo verdiktą. Kas vyks į koncertus televizijoje, paaiškės tik po paskutinių zoninių konkursų vasario pradžioje.

Daugiausia pasirodė radviliškiečių

Zoniniame atrankos ture Radviliškyje varžėsi aštuoni Radviliškio rajono atstovai.

Scenoje pasirodė Radviliškio muzikos mokyklos solistai Gabija Razmutė ir Robertas Cilinginovas (juos ruošė mokytoja Inga Petrauskienė), Rapolas Kęstutis Meškauskas, kurį paruošė Roma Apšegienė, Muzikos mokyklos vokalinis tercetas (vadovas Kęstutis Pakštas), merginų ansamblis „Ad libitum“, vadovaujamas Ingos Petrauskienės, Baisogalos mokyklos-darželio atstovė Ugnė Salygaitė, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos moksleivė Dovilė Hofmanaitė (vadovas Egidijus Kablys), Šeduvos gimnazijos Eisvydės, Gabrielės ir Vitaro Skromanų šeimyninis tercetas, vadovaujamas Aurelijos Meškauskienės.

Jaunųjų dainorėlių pasirodymą vertino komisija, kuriai vadovavo Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos direktorius Romualdas Kondrotas, tarp mūsų rajono atlikėjų geriausiai įvertino Skromanų šeimos tercetą (22,9 balo) bei merginų ansamblį „Ad libitum“ (22 balai). Kiti atlikėjai pelnė nuo 19,4 iki 21,3 balo.

Geri įvertinimai — ir kitiems

Neblogai pasirodė ir kitų rajonų atlikėjai.

Iš šešių Pakruojo rajono atstovų aukščiausio įvertinimo sulaukė Rūta Kairytė iš Pakruojo kultūros centro (22,3 balo), kurią konkursui paruošė Sandra Vaitiekūnienė.

Tarp penkių Šiaulių rajono atlikėjų daugiausia balų (22,7) pelnė Greta Keraitė (vadovė Hana Mockienė) iš Kuršėnų meno mokyklos.

Iš penkių Joniškio rajono solistų ir ansamblių geriausio įvertinimo sulaukė lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtinė Austėja Blinovaitė (vadovės Diana Blinovienė ir Gražina Pamparienė), kuriai komisija skyrė 22,4 balo.

Radviliškio muzikos mokyklos scenoje pasirodė ir septyni Akmenės rajono solistai bei kolektyvai. Daugiausia balų — 23,7 — surinko Ventos muzikos mokyklos moksleivė Ieva Petrikaitė (mokytoja Genovaitė Bučiuvienė). Naujosios Akmenės muzikos mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Aldona Savčikienė) buvo įvertintas 23 balais.

Vertinimo komisijos pirmininkas R. Kondrotas pasidžiaugė dainorėliais.

„Krašto žinioms“ jis sakė, kad koncertų televizijoje dalyviai paaiškės po to, kai vasario pradžioje baigsis paskutinės perklausos. „Pasirodymams televizijoje turi būti vienodai atstovaujami ir tercetai, ir duetai, ir ansambliai, ir solistai. Panašus turėtų būti ir dalyvių skaičius amžiaus grupėse. Kas iš koncertavusių Radviliškio muzikos mokykloje pateks į televizijos koncertus, kurie prasidės jau vasario pabaigoje, lems kitų zonų dalyvių surinkti balai“, — perklausos subtilybes aiškino pirmininkas.

Pasak jo, perklausoje pasirodė nemažai atlikėjų ir kolektyvų, vertų dalyvauti kitame etape — televizijos studijoje.

Autoriaus nuotr.

TERCETAS: Tarp radviliškiečių daugiausia balų pelnė Šeduvos gimnazijos Skromanų šeimos tercetas.

DALYVĖ: Gabija Razmutė, kurią į perklausą atlydėjo mama, į zoninį turą pateko jau antrą kartą. Prieš porą metų ji pelnė laureatės vardą.

ĮVERTINIMAS: Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytinė Austėja Blinovaitė savo amžiaus grupėje surinko daugiausia balų tarp visų rajonų atlikėjų.

GERIAUSIA: Akmenės rajono Ventos muzikos mokyklos moksleivė Ieva Petrikaitė zoniniame ture surinko daugiausia balų.

ANSAMBLIS: Palankiai komisija įvertino ir Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mergaičių ansamblį.

Dienos populiariausi

Savamokslė odos karalienė

2012 m. vasario 3 d.
lankomiausias

TV inios

2012 m. vasario 3 d.
daugiausiai komentuotas

Komentuoti

Vardas:  El.paštas:  Komentavo: 0
Liko raidžių: 1500
Įspėjame: www.skrastas.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. Už „komentaruose“ paskelbtą nuomonę, faktus ir kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. Redakcija pašalins šmeižiančius, žmogaus garbę ir orumą žeminančius ir Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančius komentarus. Įstatymų numatyta tvarka, komentatorių identifikaciniai duomenys bus perduoti teisėtvarkos institucijoms.

Prašome informuoti redakcija apie netinkamą komentarą ar pastebėtas klaidas