Sporto festivalis kvietė aktyviai ilsėtis

Sauliaus JANKAUSKO nuotr.
Smalsuolius traukė fechtavimas. Buvo galima ir patiems išbandyti šią rungtį.
Šeštadienį nuo 11 iki 15 valandos Talkšos ežero pakrantėje išbandyti apie 20 sporto veiklų kvietė Šiaulių miesto sporto festivalis. Jo metu vyko ir pramoginė programa, olimpinės mylios (1988 m) bėgimas, vaikų bėgimas, bėgimas su savo augintiniu, zumba, masinė mankšta ir dar daug įvairių veiklų ir staigmenų.

Sporto festivalis – 30 metų tradicijas Šiauliuose turinti iniciatyva, ankščiau vadinta Šiaulių olimpine diena. Tai puiki galimybė susipažinti su mieste vykdomomis skirtingomis sporto veiklomis, jas išbandyti. Vaikams tai puiki proga pasirinkti būsimą neformalaus švietimo būrelį, suaugusiems – aktyvaus laisvalaikio leidimo formą.
Renginio metu šiauliečiai ir miesto svečiai galėjo susipažinti su BMX, rankiniu, tinkliniu, gatvės šokiais, žolės rieduliu, regbiu, futbolu, krepšiniu, tenisu, balanso ir koordinacijos studija, rankų lenkimu, karatė, irklavimu, imtynėmis, fechtavimu, beisbolu, išbandyti smagią treniruotę mūvint šokliuosius "Kangoo" batus, pasidaryti "Sportas visiems" asmenukę ir net atlikti kūno analizės testą, kurį specialiu aparatu darė Šiaulių visuomenės sveikatos biuras.
Išbandžiusieji daugiausiai veiklų bei sudalyvavę bėgimuose buvo apdovanoti specialiais festivalio medaliais. Veiklų organizatoriai – taurėmis. Veiklų karaliumi šiais metais tapo gatvės šokių mokykla "Extreme".
Šiaulių miesto sporto festivalį organizavo Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro Sporto visiems skyrius.