M. Velička traukiasi iš Šiaulių miesto tarybos

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Marijus Velička.
Iš Šiaulių miesto tarybos traukiasi aktyvus opozicijos atstovas Darbo partijos narys Marijus Velička. Savo feisbuko paskyroje šiuo metu advokatu dirbantis politikas aiškino, kad nors, atrodo, turėtų būti atvirkščiai, pandemijos metu jo darbo tempas padvigubėjo.

„Profesinėje advokato srityje dvigubai daugiau pokalbių, daugiau posėdžių, daugiau bendravimo telefonu ir taip toliau, ir visa tai reikia atlikti kruopščiai ir atidžiai, kad pasiekti maksimaliausią rezultatą. O kur dar darbas Šiaulių miesto Taryboje, kurį reikia atlikti ypatingai atsakingai ir tam skirti tikrai nemažai laiko. Tad norint nenuskriausti šeimos ir tinkamai atlikti visus darbus, reikia suktis dvigubai greičiau, arba kažko atsisakyti“, – aiškino M. Velička.

Kaune gyvenantis politikas nusprendė atsisakyti Šiaulių miesto tarybos nario mandato. Koncentruosis į profesinę sritį.

M. Velička į Šiaulius atvyko 2017 metais, kai buvo paskirtas miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju. Šiose pareigose jis dirbo dvejus metus. Kadencijos pabaigoje po konflikto su miesto meru A. Visocku nuo pareigų buvo nušalintas, siekiant neleisti jam laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas po to, kai iš šių pareigų taryba atleido Antaną Bartulį. Neseniai teismas priėmė sprendimą, kad nušalinimas buvo neteisėtas.

2019 metais M. Velička buvo iškėlęs savo kandidatūrą į Šiaulių miesto merus, tačiau juo tapti nepavyko. Rinkimų kompanijos metu galimai buvo padegtas jo automobilis. 2019 metais savivaldos rinkimuose šiauliečiai M. Veličkai suteikė Tarybos nario mandatą. Jis kartu su bendrapartiete Danguole Martinkiene aktyviai dirbo opozicijoje.

Pasitraukiantį politiką Taryboje pakeis jau kelias kadencijas miesto Tarybos nare dirbusi pedagogė Angelė Kavaliauskienė.