„Baltrex-Šiauliai“ – vėl čempionai

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Laiminga akimirka – „Top“ lygos čempionų titulas.
Šeštadienį Šiaulių regbio stadione dėl Baltijos „Top“ lygos čempionų titulo vyko arši „Baltrex-Šiaulių“ ir Kauno „Ąžuolo“ regbininkų kova. Čempionais tapo šiauliečiai.

Prieš savaitę Kaune vykusiose pirmose finalo rungtynėse „Baltrex-Šiaulių“ žaidėjai nugalėjo „Ąžuolo“ regbininkus rezultatu 34:24.

Atsakomosiose rungtynėse kauniečiai greitai panaikino varžovų įgytą 10-ies taškų persvarą, 14 minutę įsiverždami į priekį 10:0, o įpusėjus rungtynėms pirmavo jau 20:7.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai, bet kauniečiams kurį laiką dar pavyko išlaikyti dešimties taškų persvarą, kol galiausiai „Baltrex-Šiaulių“ lyderis Kęstutis Karbauskas antrą kartą atliko kamuolio žeminimą ir sumažino šiauliečių atsilikimą iki 5 taškų.

Nors Kauno „Ąžuolas“ atsakomosiose rungtynėse laimėjo rezultatu 25:20, čempionų titulą apgynė pirmas finalo rungtynes dvigubai didesniu skirtumu laimėję šiauliečiai.

Baltijos „Top“ lygos čempionais „Baltrex-Šiauliai“ tapo šeštą kartą klubo istorijoje.