Baltijos „Top“ lygoje – „Baltrex-Šiaulių“ rekordas

Artūro STAPONKAUS nuotr.
„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai nepaliko vilčių „Geležiniam vilkui“ ir pasiekė rekordinį „Top“ lygos rezultatą.
Šeštadienį rekordiniu rezultatu 101:0 baigėsi Baltijos regbio „Top“ lygos rungtynės tarp „Baltrex-Šiaulių“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų. Lygos A grupėje šiauliečiai užsitikrino pirmąją vietą.

„Baltrex-Šiaulių ir „Geležinio vilko“ rungtynės turėjo įvykti dar rugpjūčio 8-ąją, tačiau vilniečių ekipoje rastas COVID-19 atvejis, todėl susitikimas perkeltas.

Šiauliečiai regbininkai jau per pirmąsias penkias minutes pelnė pirmuosius taškus. Svečiai sunkiai pavydavo „Baltrex-Šiaulių“ žaidėjus, todėl pastarųjų pranašumas ėmė sparčiai augti, o patys vilniečiai taip ir liko be taškų.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 65:0 šiauliečių naudai. Antrojo kėlinio metu, po pertraukos, vilniečiai daugiau jėgų neįgavo, todėl toliau augo „Baltrex-Šiaulių“ pranašumas. Paskutinę žaidimo minutę pelnyti paskutiniai penki taškai, ir triženklis skaičius sužibo švieslentėje.

„Top“ lygą nuo 2015 metų rengia Lietuvos regbio federacija. „Baltrex-Šiauliai“ yra praėjusių metų lygos čempionai. Geriausiųjų titulą regbininkai apgynė ir 2015, 2016 metais.

Šiemet „Top“ lygoje dalyvauja aštuonios komandos: Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ir „Šiauliai“, Vilniaus „Geležinis vilkas“ ir „VRA-Tomosta“, Kauno „Ąžuolas“ bei „Livonia“ ir „Miesnieki-Kekava“ iš Latvijosā

„Top“ lygos aštuonios komandos yra suskirstytos į dvi grupes. Po dvi geriausias grupių komandas pateks į pusfinalius, 3–4 vietas grupėse užėmusios ekipos rungtyniaus dėl 5–8 vietų. „Top“ lygos čempionai ir prizininkai paaiškės spalio 2 dieną.