Šiaulių miesto savivaldybės padaliniai atsidaro skirtingai

Redakcijos archyvo nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybė.
Šiaulių miesto savivaldybė praėjusią savaitės pabaigoje paskelbusi, kad reaguodama į Vyriausybės sprendimus dėl karantino sąlygų švelninimo, vėl pradeda tiesioginį gyventojų aptarnavimą administracijos padaliniuose, pirmadienį patikslino, kad ne visuose.

Nuo gegužės 18 dienos iš anksto telefonais užsiregistravusius gyventojus priims Civilinės metrikacijos skyrius, Socialinių paslaugų skyrius, o nuo gegužės 25 dienos – Socialinių išmokų ir kompensacijų skyrius.
Nuo kito pirmadienio atsivers ir Savivaldybės priimamasis. Į jį užsiregistruoti iš anksto nereikės.

Administracijos direktorius Antanas Bartulis pripažino, kad gyventojams, kurie neturi galimybių dokumentą nuskenuoti, pasiųsti elektroniniu būdu, nuotolinis aptarnavimo būdas nėra patogus.
"Mūsų pašto dėžutės ne visada patogios, kai reikia išsiaiškinti papildomus klausimus. Nuotolinė procedūra nebuvo labai efektyvi, trukdavo ilgiau", – sakė vadovas.

Nežiūrint to, Administracijos direktorius kvietė tuos, kuriems tinka nuotolinis aptarnavimo būdas, ir toliau juo naudotis. O ateinančiųjų į padalinius prašoma laikytis apsaugos reikalavimų.