Ligoninės bendruomenė degino nuoskaudas ir dalijosi viltinga žvakių šviesa

Zitos KATKIENĖS nuotr.
Šventinis gamybinis pasitarimas baigėsi jau tradicija tapusiu žvakės liepsnelės pasidalinimu ir ligoninės vadovo linkėjimu ramiai švęsti šventes šeimose, artimųjų rate.
Respublikinės Šiaulių ligoninės bendruomenė drauge vyko į šv. apaštalų Petro ir Pauliaus Katedrą, kur medikams skirtas šv. Mišias aukojo Jo Ekscelencija vyskupas Eugenijus Bartulis.
Po bažnyčios skliautais susirinkusiems medikams giedojo pasaulinio garso berniukų ir jaunuolių choras "Dagilėlis", vadovaujamas Remigijaus Adomaičio. Dažną nustebino ir sužavėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės choro "Musica Vitae", vadovaujamo Rimanto Narkaus, pasirodymas ne tik Šiaulių katedroje, bet ir Chirurgijos korpuso konferencijų salėje vykusioje šventėje.

Džiugino šventės dalyvius ir kanklininkė Kristina Kuprytė bei jos vadovaujamo ansamblio "Animato" , Šiaulių I-osios muzikos mokyklos auklėtinių, pasirodymas.
Ne vien linksmybės ligoninės didžiųjų metų švenčių laukime. Medikus sveikindamas ligoninės kapeleonas kunigas Tomas Kedušis linkėjo, kad ateitų ramybė, nes ji ir yra pats brangiausias dalykas mūsų gyvenime. "Kai ji yra darbe, tai ir grįžę namo randame santarvę, ramybę", – tvirtino kunigas ir linkėjo santykiuose solidarumo, bendravimo be pavydo, puikybės, sveikos ir išmintingos konkurencijos, tada ir gyvenimo kelias bus išmintingas ir teisingas.

Ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė savo sveikinimą pradėjo pasiūlymu ligoninės gyvenimą Naujaisiais metais pradėti nuo švaraus lapo, kad ateinantys metai būtų kupini darnos ir tarpusavio supratimo, tolerancijos. Tam medikė pasiūlė surašyti ant popieriaus lapelio emocijas, skaudinusias šiais metais ir trikdžiusias kasdienybę, ir sudeginti jas čia pat improvizuotoje laužavietėje.

Kokie ligoninei buvo praeinantys, 2019 metai, apžvelgė ligoninės direktorius Remigijus Mažeika. 
Šventinis gamybinis pasitarimas baigėsi jau tradicija tapusiu žvakės liepsnelės pasidalinimu ir ligoninės vadovo linkėjimu ramiai švęsti šventes šeimose, artimųjų rate.