Nuotolinio darbo ypatumai: mero darbas su dokumentais virto šuns vedžiojimu

Skaitytojo nuotr.
Užfiksuota, kaip darbo valandomis meras Artūras Visockas išvedžioja savo augintinį.
Šiaulių miesto savivaldybė praėjusios savaitės ketvirtadienį ir penktadienį buvo uždaryta, o visi jos tarnautojai bei darbuotojai persikėlė dirbti iš savo namų. Taip esą taupomos biudžeto lėšos, nes keturias dienas per savaitę yra prisukamas pastato šildymas.

Nors ir nelabai pritardamas tokiam taupymo vajui, nuotoliniu būdu tomis dienomis dirba ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Penktadienį redakcija gavo skaitytojo laišką su nuotraukomis, kuriose užfiksuota, kaip meras 14.45 valandą vaikštinėjo po miestą su savo šuneliu. Pagal mero darbotvarkę jis nuo 14 iki 15.45 valandos turėjo dirbti su Savivaldybės dokumentais, juos peržiūrėti, nukreipti vykdytojams. Autorius savo laišką pavadino „nuotolinio darbo ypatumai“.

Pirmadienį meras atostogavo, tačiau paklausus apie darbo metu išvedžiojamą šunelį, šyptelėjo: „Va, tau ir nuotolinis darbas“.

Tačiau vėliau paaiškino, kad su savo augintiniu vaikštinėjo esą pietų pertraukos metu, nors pietų pertrauka Savivaldybės darbuotojams numatyta nuo 12 iki 12.45 valandos.

Nedega dideliu noru dirbti miestiečių labui ir kiti Savivaldybės darbuotojai. Spalio 31 dieną atostogų buvo pasiėmęs ne tik meras, bet ir jo pavaduotojas Egidijus Elijošius, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Eduardas Bivainis bei dar 63 Savivaldybės administracijos darbuotojai.