Ar nuo mero A. Visocko reikia slėpti degtukus?

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Šiaulių meras A. Visockas viešai pranešė, kad jam norisi susideginti prie LR Vyriausybės.
Lietuvos Respublikos Seimas antradienį nepritarė 8 Seimo narių grupės pasiūlymui kitų metų valstybės biudžete skirti 10,6 milijono eurų geležinkelio vėžės atšakai ir krovos infrastruktūrai Šiaulių pramoniniame parke įrengti. Jau anksčiau šiam pasiūlymui nepritarė ir Vyriausybė. Antradienio vakarą šia žinia su savo sekėjais feisbuko paskyroje pasidalino miesto meras Artūras Visockas. Jis piktinosi, kad svarstant klausimą Seimo posėdžių salėje dalyvavo tik kiek daugiau nei 50 seimūnų, iš kurių 48 šį siūlymą palaikė. Tačiau norint, kad klausimas būtų priimtas už jį turi balsuoti ne mažiau nei 71 Seimo narys.

Trečiadienį, vos atėjęs į darbą, kiek po 8 valandos, A. Visockas po savo postu paskelbė 7 kartus redaguotą įrašą:

„Iš nevilties spontaniškai norisi apsipilti benzinu ir pasidegti prie LR Vyriausybės. Dėl tam tikro reikalingo praregėjimo“.

Meras rašė, kad kuo labiau realybėje jam rūpi viešas interesas ir Lietuvos gerovė, tuo labiau esąs stumiamas į griovį.

„O gal čia įvyko tylus kerštas, nes Šilumos ūkis Šiaulių mieste liko žmonių rankose ir taip pasimatė pinigų skraidymo spektaklis šioje srityje? Ar čia dėl to, kad buvo protestuota, kad visi pradinukai turi būti klasėse, o gal dėl nuomonės elektros kainų klausimais, o gal dėl to, jog yra išryškinta, jog Savivalda praras apie 300 000 000–500 000 000 eurų dėl finansų ministerijos nesugebėjimo paruošti dokumentų formų ir visa ES parama 2021– 2027m. 1.8 milijardo stovi jau du metus!!! Tiesiog stovi!!! Visiškas nulis!!!“– piktinosi meras vardydamas savo nuopelnus.

Kreipdamasis į „mielus ponus“ ir finansų ministrę, A. Visockas kaltino juos ypatinga neatsakomybe prieš strateginius Lietuvos partnerius ir Lietuvos gyventojus. Po paskutinio redagavimo atsirado patikslinimas: „Gal tiksliau prieš Lietuvos gyventojus ir Lietuvos strateginius partnerius“.

Pagalbą teikia:

Vilties linija: telef. 116 123, http://paklausk.kpsc.lt/contact.php

Krizių įveikimo centras: telef. 8 640 51555 http://www.krizesiveikimas.lt