Naujausios
Baigiamojoje kalboje valstybės kaltinimą byloje palaikanti prokurorė teismo prašė nužudyto vyro sugyventinės T. K. 10 000 eurų civilinį ieškinį neturtinei žalai atlyginti atmesti, įvertinus šios moters elgesį savo sugyventinio atžvilgiu. Anot prokurorės, kol buto šeimininkas buvo mušamas, jo sugyventinė sėdėjo kitame kambaryje,o vėliau tvirtino nemačiusi, kad V. A. mušęs sugyventinį.
Prokurorė teismo prašė abu kaltinamuosius pripažinti kaltais ir paskirti jiems bausmes – laisvės atėmimą 12 metų kiekvienam.
Praėjusiųjų metų lapkričio 1-ąją Šiaulių mieste buvo nužudytas A. K.
R. O. ir V. A. kalinami tuo, kad lapkričio pirmosios vėlų vakarą, būdami neblaivūs, kilus konfliktui su buto šeimininku, smurtavo prieš jį. Nuo patirtų traumų vyras mirė įvykio vietoje.
Medicinos ekspertai suskaičiavo, kad 53 metų buto šeimininkui rankomis ir kietais bukais daiktais į galvą, krūtinę, kitas kūno vietas buvo suduota ne mažiau 32 kartų.
Kruvino konflikto, kuris pasibaigė žiauriai sumušto vyro mirtimi, du šiauliečiai neneigė. Tačiau savo kaltės dėl pasekmių abu įnirtingai kratėsi.
Per ikiteisminį tyrimą savo parodymus ne kartą keitė ne tik abu kaltinamieji, bet ir nukentėjusioji – nužudytojo A. K. sugyventinė T. K.
Moteris vėliau teisinosi, jog dėl įvykusios tragedijos buvo ištikta šoko, todėl pareigūnams kalbėjo netiesą. Nukentėjusioji patikslino, jog tragedijos vakarą konflikto dalyviai buvę neblaivūs, todėl tam tikrų nusikaltimo momentų ji prisiminti negalinti.
Anot liudytojos, žmogžudystės išvakarėse su savo sugyventiniu A. K. ji buvo susipykusi, nes šis nenorėjęs su ja važiuoti į kapines. Moteris teigė, jog lapkričio pirmosios vakarą ji negalėjusi patekti į butą, nes sugyventinis jai neatidaręs durų.
Patekti į patalpas jai padėjo, kaip pati sakė, geras pažįstamas R. O. ir dar vienas vyras. Pasak nukentėjusiosios, ji pamena, kaip vyrai susikivirčijo. kad vyko muštynės, neatsiminė.
Atsibudusi ryte negyvą sugyventinį rado vonios kambaryje.