Apie plėšimą pranešė, bijodamas žmonos

Asociatyvi nuotr.
Dėl visko kaltas alkoholis – per jį 30-metis šiaulietis prisidarė rimtų nemalonumų.
Apie vieną birželio naktį Šiauliuose patirtą apiplėšimą policijai pranešęs vyras iš nukentėjusiojo tapo įtariamuoju.

Birželio 13-osios naktį policija sulaukė pranešimo apie apiplėštą neblaivų vyrą. 30-mečio nukentėjusiojo teigimu, jį, einantį Pramonės gatve, užpuolė iš automobilio išlipę trys nepažįstami asmenys ir, į akis pripurškę pipirinių dujų bei lazda smogę per galvą, atėmė mobilųjį telefoną, cigaretes bei kuprinę su joje buvusiais 140 eurų. Nukentėjęs vyriškis teigė patyręs 448 eurų turtinę žalą.


Policijoje nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Tačiau netrukus jis buvo nutrauktas, nes vyras pareigūnams prisipažino, kad jokio užpuolimo ir jokio plėšimo nebuvo.
Pasirodo, nežinia kur asmeninius daiktus pametęs neblaivus šiaulietis išsigando žmonos rūstybės, todėl sugalvojo apiplėšimo scenarijų.


Visgi prablaivėjusiam vyrui atmintis sugrįžo – iš policijos komisariato einančiam namo jam į galvą toptelėjo mintis, kad savo daiktus jis galėjo palikti draugo, su kuriuo išvakarėse girtavo, bute. Nuojauta pasitvirtino.


Apie daiktų atsiradimą šiaulietis nedelsdamas pranešė pareigūnams. Bet pabijojo jiems atskleisti tiesą ir vėl pamelavo – nurodė, kad prarastus daiktus rado ne pas draugą, o vieno daugiabučio namo konteineryje.


Vis dėlto galiausiai vyras prisipažino išsigalvojęs apiplėšimą bei klaidinęs pareigūnus.
Policiją apgauti mėginusio vyriškio draugas, kurio bute abu girtavo, pareigūnams papasakojo, jog draugas, tą vakarą palikęs visus savo daiktus, išėjo parnešti alkoholio, tačiau nebegrįžo tikriausiai dėl koduotų laiptinės durų.


Iš nukentėjusiojo įtariamuoju tapęs vyras teigė, jog labai gailisi dėl melo. Visgi atsakomybės išvengti jam nepavyks – pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą – dėl to gresia baudžiamoji atsakomybė.