Pasveikino geriausius rajono abiturientus

Akmenės raj. savivaldybės nuotr.
Šiemet Akmenės rajono savivaldybė sveikino penkis geriausius abiturientus.
Geriausi Akmenės rajono abiturientai, gavę iš bent vieno valstybinio brandos egzamino 100 ar 99 balus, susitiko su Akmenės savivaldybės atstovais, jiems įteikti padėkos raštai, praneša Savivaldybė.

Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokinė Ugnė Statkutė gavo 100 balų įvertinimą iš lietuvių kalbos ir literatūros bei biologijos egzaminų. Ventos gimnazijos abiturientė Fausta Borusevičiūtė pelnė 100 balų iš anglų kalbos valstybinio egzamino, dar vienas šios gimnazijos mokinys Nojus Bronušis gavo 100 balų iš informacinių technologijų egzamino. 99 balus iš valstybinio rusų kalbos egzamino surinko Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos abiturientė Olga Korolkova, toks pat rezultatas už anglų kalbos valstybinį egzaminą – Eglei Širvinskaitei.

Susitikimo metu Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Karvelienė pabrėžė: kiekvienas aukštų rezultatų abiturientas – stropus ir žingeidus, užsiėmė aktyvia popamokine veikla.

Susitikime susirinkusiuosius sveikino Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis bei mokyklų direktoriai, mokytojai. Visi abiturientai už aukštus brandos egzaminų rezultatus buvo apdovanoti Savivaldybės suvenyrais ir mero padėkos raštais.

Meras sveikindamas abiturientus palinkėjo gerų studijų ir studentiško gyvenimo, o taip pat pakvietė po studijų grįžti į Akmenės kraštą. Padėkos raštai įteikti ir abiturientus ruošusiems mokytojams.

Susitikimo pabaigoje kiekvienas abiturientas užrašė savo Akmenės krašto viziją rajono linkėjimų knygoje.