Šiltesnis gruodis sumažino gyventojų išlaidas

„Sidabrės“ nuotr.
Paskutinis 2019 metų mėnuo buvo daugiau nei trimis laipsniais šiltesnis už 2018-ųjų gruodį, todėl už šildymą Joniškio rajono gyventojams išrašytos mažesnės sąskaitos. Šilumos tiekimo tarifas išliko toks pat kaip ir prieš metus – 0,0674 euro (be PVM).


UAB „Fortum Joniškio energija“ direktoriaus Dainiaus Muižio pateiktais duomenimis, vidutinė praėjusio gruodžio mėnesio oro temperatūra buvo 2,5 laispsniai šilumos. 2018-ųjų gruodį ji vidutiniškai siekė 0,9 laipsnius šalčio.
Šilumos kaina už kilovatvalandę išliko tokia pat, kaip 2018-aisiais, bet buvo didesnė nei 2016 ir 2017 metais.
Vidutinės šildymo sąnaudos „Fortum Joniškio energija“ vartotojams gruodį siekė 0,91 eurą (be PVM) už kvadratinį metrą.

Mažiausiai mokėsiančių už šildymą dvyliktuke lyderiauja Joniškio miesto Melioratorių kvartalas, kur mažiausiai – po 0,39 euro už kvadratinį metrą būsto šildymo mokės 8-uoju ir 11-uoju numeriais pažymėtų daugiabučių namų gyventojai. Po 40 eurocentų  paskaičiuota Melioratorių aikštės 12-ojo namo, po 41 eurocentą – Melioratorių aikštės 4-ojo daugiabučio namo gyventojams. Mažiausiai mokančiųjų dvyliktuke dešimt namų yra iš Melioratorių kvartalo, prie kurių dar rikiuojasi Joniškio miesto Statybininkų gatvės 4A ir Medžiotojų gatvės 5A namai.

Daugiausia šilumos energijos gruodį suvartojo ir brangiausiai mokės Žagarės Miesto aikštės 41-ojo namo gyventojai – 2,55 euro už kvadratinį metrą. 2,41 euro mokės Joniškio miesto Bažnyčios gatvės 7-ojo namo, o 2,07 euro – Žagarės Miesto aikštės 39-uoju  numeriu pažymėto daugiabučio gyvenamojo namo būstų savininkai.