Sutaupykite pirkdami kasdienes prekes buičiai

Autorių nuotr.
Kai kurias buities prekes, tokias kaip buitinė technika ar įvairūs įrankiai, įsigyjame vos kelis kartus gyvenime. Tačiau kai kurių prekių atsargas reikia atnaujinti nuolat. Kur geriausia ieškoti įvairių buities prekių ir kaip sutaupyti? Atsakymas paprastas – reikia planuoti! Tų prekių, kurių reikia nuolat (pvz., muilo, valiklių), verta įsigyti didesnį kiekį tada, kai yra taikoma akcija ir nepirkti, kai akcijos nėra.

Kasdienio vartojimo prekės

Tokios prekės, kurias naudojame kasdien, dažniausiai susinaudoja visada per panašų laiko tarpą. Todėl galima iš anksto numatyti, kuriam laikui užteks tualetinio popieriaus, šampūno, indų ploviklio ar kitų panašių priemonių. Tuomet verta jų įsigyti didesnį kiekį tada, kai pastebėsite, kad „Senukai“ akcijų leidinys jūsų norimai prekei taiko akciją ar atitinkamai prekių grupei galioja „Ermitažas“ akcijos.

Daiktai, kuriuos reikia atnaujinti

Namų buityje naudojami daiktai, kurie per kelis mėnesius ar metus susidėvi, taip pat gali būti keičiami tada, kai naujus įsigyti galima pigiau. Jei virtuvinis rankšluostis nusiskalbė, pakeitė spalvą ir pradėjo plyšti, matyt, metas jį keisti nauju, tačiau tokie nusidėvėjimo požymiai neatsiranda per vieną dieną. Iš anksto matydami, kad jau tuoj reikės naujo rankšluosčių ar patalynės komplekto, galite pradėti sekti, ką siūlo „Jysk“ akcijų leidinys ir įsigyti namų tekstilės pigiau.

Didesni pirkiniai ir remontas

Net jei artimiausiu metu planuojate įsigyti naują brangų buities prietaisą, tokį kaip šaldytuvą ar skalbimo mašiną ir jau išsirinkote norimą modelį, yra verta, jei tik įmanoma, neskubėti jo pirkti čia ir dabar. Palaukę vos porą savaičių, tikėtina, galėsite nemažai sutaupyti. Prekybos centrai nuolat taiko įvairias akcijas, todėl konkretus jūsų išsirinktas skalbimo mašinos modelis gali būti parduodamas pigiau tiek ir tada, kai taikomos „Moki veži“ akcijos buitinei technikai, „Senukai“ akcijos būtent jūsų gamintojo produkcijai ar „Ermitažas“ akcijų leidinys paskelbė sezono išpardavimą.

Lygiai tas pats galioja ir perkant remontui reikalingas prekes: iš anksto žinodami, kiek ir kokios rūšies cemento (plytelių klijų ar kt. medžiagų) jums reikės, galėsite sekti akcijas ir įsigyti jų, kai bus taikoma akcija. Pirkdami statybines prekes greitai pajusite, kad sutaupote, nes, dažniausiai, statybinių medžiagų įsigyti reikia didesnį kiekį, todėl ir nuolaidos suma susidaro didesnė.

Ar akcijos tikrai padeda sutaupyti?

Tai klausimas, į kurį kiekvienas turės vis kitokį atsakymą. Visgi egzistuoja bendros taisyklės, kuriomis vadovaujantis galima apsipirkti akcijų metu ir sutaupyti. Svarbiausia – žinoti nuolat perkamų prekių kainas. Taip jūs galėsite patikrinti, ar akcijų metu prekės kaina yra iš tiesų mažesnė.

Taip pat svarbu nepasiduoti impulsams ir atėjus į parduotuvę pirkti tik tai, ko jums iš tikro reikia, net jei šokoladui ar kvepalams šiuo metu ir taikoma akcija. Trečia – reikia nepamiršti patikrinti, kurioje parduotuvėje jūsų mėgstama prekė apskritai kainuoja pigiausiai, tikėtina, kad ji ten kainuos pigiausiai ir akcijų metu. Tam labai paranki yra svetainė „RaskAkcija.lt“, kurioje rasite visų populiariausių parduotuvių akcijų katalogus ir galėsite vienoje vietoje palyginti siūlomas akcijas ir prekių kainas.