Pirmieji mažylio pirkiniai pigiau

Užsakovų nuotr.
Nors mūsų mažyliams nuolat reikia naujų daiktų – rūbų, žaislų, lavinamųjų priemonių, tačiau būtent vaikai visas šias prekes išauga greičiausiai. Todėl prieš perkant madingų ir brangių prekių ženklų produktus savo mažiausiems verta pasvarstyti, ar investicija tikrai atsipirks?

Verta ar neverta investuoti

Ne visi mažyliams reikalingi daiktai yra greitai išaugami ir sparčiai prarandantys savo prekinę vertę. Pavyzdžiui, jei įsigysite kokybišką ir daugiafunkcį vežimėlį, tikėtina, kad jį naudosite ilgai, o vėliau galėsite perleisti kitiems šeimininkams. Daugiafunkciai vežimėliai leidžia juos modifikuoti mažyliui augant ir pritaikyti iš pradžių gulėjimo, vėliau sėdėjimo padėčiai. Taip pat dažnai vežimėlio lopšio dalis gali tapti automobilio kėdute ir pan. Kokybiški ir patvarūs vežimėliai kainuoja nemažai, o jų gyvenimo trukmė tikrai ilgesnė nei reikia vienam vaikui išaugti iš vežimėlio amžiaus. Taigi jei ieškote būdų pigiau įsigyti vežimėlį, verta pasidomėti dėvėtais vežimėliais. Tačiau ne visos prekės vaikams yra vertos didelių investicijų.

Rūbai neauga kartu su vaikais

Nors dažnai kalbant apie mažylių rūbus minima, kad išaugtus juos bus galima atiduoti kitai šeimai, tačiau kiek dažnai taip iš tikrųjų nutinka? Neretai nerandame laiko peržiūrėti rūbus ir juos įkelti į skelbimų portalą, todėl šie atsiduria šiukšlių maiše arba, geriausiu atveju, tekstilės konteineryje. Dažniausiai antrą šansą gauna tik vyresnių brolių ar sesių rūbai. Nors ir tai su išimtimis – juk mažyliai labai puikiai moka kelnes sutepti neišvaloma dėme, kuri net neaišku iš kur atsirado.

Didelė rūbo kaina nebūtinai užtikrins jo kokybę. Renkantis naujus mažylių rūbus yra svarbu skaityti sudėtį ir pasirinkti natūralaus pluošto – medvilnės, lino – audinius, kurie nedirgins vaiko odos. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į rūbo dekoracijas ir etiketes, ar viduje esančios etiketės netrins odos? Ar dekoracijos nėra smulkios ir nebus užspringimo pavojaus? (pavyzdžiui, jei dekoracija iš smulkių karoliukų). Jūsų mažyliui, tikriausiai, nėra svarbu, ar ant jo megztinio puikuojasi žinomas prekės ženklas, jam svarbiau, kad rūbas būtų patogus ir netrukdytų tyrinėti aplinkos.

Žaislų pasaulis

Žaislų mūsų mažiausiems šiandien galima rasti pačių įvairiausių – nuo medžiaginių taktilinių knygų kūdikiams iki dėlionų jau paaugusiems smalsuoliams. Žaislai, deja, yra dar viena sritis, kurioje neverta daug investuoti. Net ir geriausi ir brangiausi žaislai plyšta ir lūžta žaidimams įsisiūbavus. Net ir atsakingiausias mažylis pames dėlionės detales ar bekonstruodamas pradangins kelias lego kaladėles. Todėl ieškodami žaislų savo mažiausiems, turėkite omenyje, kad investuoti didesnę sumą pinigų verta tik į tokius žaislus, kurie bus patvarūs ir ilgaamžiai, pavyzdžiui, medinės kaladėlės ar metaliniai kareivėliai.

Neretai prekybos centrai vertinami tik dėl maisto produktų, tačiau palyginus kainos ir kokybės santykį galima nustebti. Geros sudėties rūbų ir įdomių žaislų už patrauklią kainą galima rasti ir prekybos centruose. Todėl norinčius sutaupyti kviečiame pasidomėti, kokios „Norfa“ akcijos šiuo metu galioja ar apsilankyti portale „raskAkcija.lt“, kuriame rasite dar daugiau gerų pasiūlymų.