Šilumos tiekimo sutrikimai – laikini

Redakcijos archyvo nuotr.
Šiaulių mieste šildymo sezonas buvo pradėtas penktadienį, rugsėjo 27 dieną. Šildymą vartotojams įsipareigota įjungti ne vėliau kaip iki spalio 1 dienos, tačiau dar ne visi gali džiaugtis šiluma.

Gyventojai spėja, kad taip yra dėl tebesitęsiančių vamzdynų keitimo darbų. Kai kuriuose daugiabučiuose ar įstaigose šilumos tiekimas buvo nutraukiamas dienai ar dviem.

AB "Šiaulių energija" atstovė žiniasklaidai Marina Visockienė "Šiaulių kraštui" sakė, kad dėl šilumos perdavimo tinklų rekonstravimo darbų nė vienam Šiaulių miesto daugiabučiui ar įstaigai šildymo sezono pradžia nebuvo atidėta.

"Šiuo metu rangovai darbus baiginėja Draugystės prospekte, Aukštabalio, Radviliškio ir Vilniaus gatvėse nenutraukdami šilumos tiekimo. O jeigu šilumos ir karšto vandens tiekimą vis dėlto jiems prireikia nutraukti, tai vyksta iš anksto informavus vartotojus tiesiogiai trumposiomis žinutėmis ir bendrovės tinklalapyje apie laikinus nepatogumus. Už visus nenumatytus avarinius šilumos tiekimo nutraukimus ar darbų vėlavimą rangovams taikomos sutartyse numatytos sankcijos", – sakė M. Visockienė.

Pasak bendrovės atstovės, kai kur šilumos perdavimo tinklų rekonstravimo, tai yra vamzdynų keitimo darbai šiek tiek užsitęsė dėl nenumatytų aplinkybių, tam tikrų kliūčių, tačiau jau yra baigiami. Vamzdynų keitimo darbus planuojama baigti iki spalio 11 dienos, o aplinka bus baigta sutvarkyti iki gruodžio 1 dienos.