„Saulės“ direktorius mero priekaištus pripažįsta

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovą Saulių Kaunecką miesto meras įspėjo dėl netinkamai organizuoto darbo karnatino metu.
Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovas Saulius Kauneckas už „Saulė“ veiklą karantino metu susilaukė mero Artūro Visocko oficialaus įspėjimo. Šis vadovas susilaukė padidinto „valdžios dėmesio“ po to, kai kritiškai pasisakė dėl Savivaldybės ketinimų stabdyti „Saulės“ rekonstrukcijos projektą.

„Saulę“ paliko be ryšio

Šiaulių savivaldybė skelbia, kad meras A. Visockas, įvertinęs gautą įstaigos direktoriaus paaiškinimą, konstatavo, kad S. Kauneckas padarė darbo pareigų pažeidimą, kadangi eidamas Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo pareigas, netinkamai organizavo įstaigos ir savo, kaip jos vadovo, darbą. Karantino metu, visiems įstaigos darbuotojams dirbant nuotoliniu būdu, neužtikrino, kad darbo metu būtų galima susisiekti su įstaigos kontaktiniu asmeniu nurodytu telefonu. Pats vadovas darbo metu taip pat neatsakinėjo mobiliuoju telefonu, nesilaikė reikalavimų dėl įstaigos darbuotojų nuotolinio darbo įforminimo ir tokiais veiksmais neužtikrino tinkamo įstaigos funkcionavimo.

S. Kauneckas jam mestus priekaištus pripažįsta – įstaigoje ne visiškai pagal Darbo kodeksą parengtos nuotolinio darbo tvarkos. Patikrinimo metu po 16 valandos esą buvo išėjęs iš namų ir pamiršęs juose telefoną. Grįžęs po 21 valandos, matė, kad yra praleistų skambučių, tačiau nebeperskambino.

Jis tikino, kad kontaktiniu asmeniu paskirta vyriausioji administratorė Vaida Trijonytė, tačiau patikrinimo metu jos telefonas buvo išsikrovęs.

Įspėja dėl galimo atleidimo iš pareigų

Įstaigos vadovo nusižengimus tyrė Savivaldybės administracijoje sudaryta komisija. Patikrinimas atliktas Administracijos direktoriaus pavedimu.

Skelbiama, kad S. Kauneckas įspėtas, kad jei „per dvylika mėnesių bus pakartotinai padarytas darbo pareigų pažeidimas, tai galėtų nulemti darbo sutarties nutraukimą dėl darbuotojo kaltės“.

S. Kauneckas ėmė neįtikti miesto valdžiai, kai oponavo miesto vadovams, iškėlusiems idėją stabdyti „Saulės“ rekonstrukcijos projektą, kuriam jau skirta per 1,7 milijonus eurų Europos Sąjungos paramos.

„Aš visada laikiausi pozicijos, kad reikia projektą daryti. Aš esu įstaigos vadovas, turiu įstaigos interesus atstovauti. Gavosi tokia maišalynė“, – sakė S. Kauneckas.

Šiaulių miesto taryba nusprendė, kad „Saulės“ pastato rekonstrukcijos projektą būtina įgyvendinti.

Tikrino ir daugiau įstaigų

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Gytis Skurkis informavo, kad Administracijoje sudaryta komisija patikrino dar keturių biudžetinių įstaigų nuotolinės veiklos organizavimą. Patarimų įstaigų vadovams duota, tačiau nusižengimų nenustatyta.

Komentarai

Nesižemink    Šeš, 2020-05-30 / 10:21
Anksčiau ar vėliau atleis. Procesas prasidėjo. Jei jau šmikis užsibrėžė ką nors sunaikinti - padarys, nesvarbu kiek mokesčių mokėtojų pinigų kainuos. Savą bičą reikia į kėdę pasodinti.
Eretikas    Šeš, 2020-05-30 / 11:36
Visockas labai kerstingas zmogus . Ta jo savybe jau daugelis patyre ant savo kailio . Zmogus alergiskas bet kokiai kritikai . Savo feisbuke jau kone puse siaulieciu uzblokaves .
Miesto “vadovui”    Šeš, 2020-05-30 / 11:56
Šiauliečiai tave ivertins.. o meru pastoviai nebusi..o i akys reikes ziureti
Skaitytojas    Šeš, 2020-05-30 / 19:19
Kodėl tik šio puslapio skaitytojams tinka situacija, kai įstaigos vadovas per du mėnesius nesugeba tinkamai parengti nuotolinio darbo tvarkos? Gal galite man paaiškinti, kodėl meras yra kaltas dėl to, kad siekia įstaigų darbo efektyvumo ir jų vadovų atsakingo požiūrio į savo pareigas?
Jo jo    Sek, 2020-05-31 / 15:20
Kodėl šis portalas sutraukia tokius piktus komentuotojus? Po visais straipsniais beviltiškai pikti komentarai.
klausimėlis    Sek, 2020-05-31 / 17:37
Noriu paklausti: ar reikia tam ar anam direktoriui, įstaigos vadovui mokėti algą, jeigu žmogus nedirba? Juk čia biudžeto lėšos, kitaip tariant, mūsų visų uždirbti pinigai. Nieko asmeniško: savivaldybė turėtų padaryti auditą daugelyje įstaigų ir atleisti nieko nedirbančius alia vadovus.
ina    Sek, 2020-05-31 / 18:11
Ale tikrai, jeigu vieną kartą žmogus neatsiliepė telefonu, taigi aišku kaip dieną - nedirba, reikia skubiai atleisti. Nes tas neatsiliepimas nubraukė visus ankstesnius darbo rezultatus. Skubiai reiki keisti geresniu SAVU. Jis niekada nepamirš, kam turi būti dėkingas ir kiekviena proga dėkos, garsiai ir nuolankiai. Tokių jau yra ne vienas
100 proc.    Sek, 2020-05-31 / 18:18
Caras garantuotai nužudys. Įprastas reikalas. Gal sesei vietos prireikė?
kultūros darbuotojas    Sek, 2020-05-31 / 19:27
pritariu merui, kad darbą visiems reikia dirbti. Visur daugybė visokių direktorių, visokių ponų generalinių./Darbus dirba eiliniai , o tie įstaigų vadovai , kaip čia pasakius...
Svečias    Sek, 2020-05-31 / 20:38
Administratorė Trijonytė ... Visa įstaiga įstaiga - giminės ir artimieji. Fui ... nieko nedaro.
išvaikyti gimines    Sek, 2020-05-31 / 23:30
Kur žiūri auditas? Milijonai skiriami, o kaip dirba niekam nerūpinasi, Darbą turi dirbti kvalifikuoti specialistai, >>> vienas žinomas ūkinykas juos vadina propesionalais
Nu    Pir, 2020-06-01 / 08:17
Tikslas aiškus - išvaikyti "gimines". Reikia rasti priežastį. Kaip sakoma: parodyk žmogų, bylą prisiūsim.
Benas    Pir, 2020-06-01 / 13:16
Keršto akcija. Nepritarė caro nuomonei, kad reikia renovuoti salę,dabar belieka laukti, kada padorus ir kompetentingas vadovas(kuris gina savo vadovaujamos įstaigos interesus) bus pažemintas ir atleistas iš darbo.
Viskas aišku    Pir, 2020-06-01 / 13:27
Greičiausiai jau yra numatytas naujas diriektorius koks nors slydžius, išpažįstantis stukačių tikėjimą.
vardan tiesos    Pir, 2020-06-01 / 13:28
Kiekvienas turi sąžiningai dirbti savo darbą. Nepriklausomi auditoriai turi atlikti ten išsamų patikrinimą
ar dar veikia šalia miesto parko restoranas    Pir, 2020-06-01 / 18:18
Įdomu, kaip viskas baigėsi?
Šiaulietė    Tre, 2020-06-03 / 10:10
įdomu, kokia koncertine veikla turi užsiimti, karantino metu, ponas mere...

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.