S. Skvernelis tęs gydymą, jį pavaduos Ž. Vaičiūnas

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Premjeras Saulius Skvernelis.
Premjeras Saulius Skvernelis praneša, kad prieš kelias savaites atlikta operacija praėjo sėkmingai.
"Prieš kelias savaites atlikta operacija praėjo puikiai, dar kartą dėkoju chirurgams ir slaugytojoms už puikų darbą!", - feisbuke paskelbė premjeras. Tame pačiame įraše S. Skvernelis pabrėžė, kad kurį laiką šalia vadovavimo Vyriausybei jam teks dėmesio skirti ir su gydymu susijusioms procedūroms.


"Deja, turiu tęsti gydymą, todėl artimiausiais mėnesiais teks (...) skirti dėmesio ir būtinoms procedūroms. Jų metu stengsiuosi, kiek tai įmanoma, neatsitraukti nuo darbų ir su atsinaujinusia komanda įgyvendinsime užduotis, kurias esame užsibrėžę", – rašė premjeras, iškart atsiprašydamas tų, su kuriais dėl susiklosčiusių aplinkybių nepavyks susitikti.
"Turiu daugybę kvietimų dalyvauti įvairiuose renginiuose, tačiau šį kartą prašau man atleisti. Neatvyksiu pas Jus ne dėl to, kad nenorėčiau. Tikiu, įveiksiu ir šitą iššūkį, dėkoju savo artimiesiems, draugams ir visiems už palaikymą!
Žiniasklaidos atstovų prašau gerbti mano ir mano šeimos privatumą, daugiau komentarų šia tema kol kas nebus", – feisbuke rašė jis.

Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriame skelbiama, kad atsižvelgiant į premjero teikimą, pavedama energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui pavaduoti S. Skvernelį laikino nedarbingumo laikotarpiu - nuo 2019 m. rugpjūčio 26 d. iki spalio 4 d.
Premjero atstovai aiškino, kad S. Skvernelis šiuo laikotarpiu dirbs kasdienį darbą, o nedarbingumu naudosis tik esant poreikiui.
"Dekretas numato, kad ministras pirmininkas turi galimybę imti nedarbingumo dienas pagal poreikį. Tad tiek, kiek reikės nedarbingumo dienų jis gali pasiimti", - sakė premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas.
Faktą, kad premjerą nedarbingumo dienomis pavaduos Ž. Vaičiūnas, o ne kaip įprasta finansų ministras Vilius Šapoka, S. Malinauskas aiškino, kaip techninę priežastį.