R. Karbauskis: valdantiesiems tekusi kritika turėjo įtakos S. Skvernelio sveikatai

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.
"Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad valdantiesiems tenkanti kritika turėjo įtakos premjero Sauliaus Skvernelio sveikatai. "Valstiečio" įsitikinimu, yra dedamos visos pastangos, kad ir kitų valdančiųjų lyderių sveikatos būklė pakriktų.

"Prie tiek spaudimo, kiek mes patiriame per tuos trejus metus, aš manau, yra nelengva. Mūsų sveikatos yra skirtingos. Saulius Skvernelis neatlaikė, jo organizmas neatlaikė tokio spaudimo. Tiesiog pats organizmas į nervinę įtampą sureagavo taip, kaip sureagavo. Mano atlaiko, kažkieno kito taip pat atlaiko... mes galime tuo džiaugtis, bet pastangos dedamos, kad mūsų neatlaikytų", – "Žinių radijui" sakė politikas.

R. Karbauskis šias išvadas pateikė kalbėdamas apie tai, kad opozicijos reiškiama kritika ir, pasak jo, įsivyravęs visuomenės nuteikinėjimas prieš jį, neleidžia džiaugtis gerėjančiu gyvenimu šalyje.

"Jei pažiūrėsime į statistiką, visose srityse padėtis gerėja, alkoholio vartojime labai ryškūs pokyčiai. Mes pasaulyje esame pavyzdys dėl alkoholio vartojimo mažinimo. Jeigu kalbėume apie pensijų augimą, vaiko pinigus, socialines lengvatas ir taip toliau, žmonių padėtis, jeigu žiūrėtume statistiškai, gerėja. Tačiau yra "Karabasas", kuris yra baisus, kuris kenkia valstybei ir t.t. Aš tik bandau suprasti, kur yra tas kenkimas...", – samprotavo R. Karbauskis.
Primename, kad S. Skvernelis rugpjūčio pabaigoje paskelbė, kad serga limfoma.
 

Komentarai

nu tai aišku!    Tre, 2019-11-06 / 11:08
kalti konservatoriai :DDDDDDD Nu, gerai, karabasai, kalbėkime apie pensijas - jos gal ir didėja, bet nupirkti iš pensijos aš galiu vis mažiau ir mažiau. Ti kaip čia yra?
miau miau    Tre, 2019-11-06 / 17:53

In reply to by nu tai aišku!

prie ko čia karabasas? kainos kyla dėl verslynykų godumo, o ne dėl vyriausybės ar seimo ir net ne dėl Šiaulių mero priimamų sprendimų.Kaip visi prisimename didžioji dalis LT gyventojų nebenorėjo gyventi socializme, norėjo gyventi gerai. Va štai ir turime laisvąją rinką. Tapkite verslininkais ir kainas reguliuosite patys. Sustabdykit verslininkus ir gyvensit gerai!
Tikrai!    Pen, 2019-11-08 / 14:07

In reply to by miau miau

Prie ko čia karabasas! velniam jis išvis reikalingas valdžioje, jei "nė prie ko"??? kaip sakoma - nepadedi išgyventi, tai nors netrukdyk. O dabar - seime vien razborkės su saviškiais, dirbti nėra kada. Pasimatė visu gražumu Naisių jaunikaitis, tingiai opozicijai nė piršto pajudinti nereikėjo.
Zuzius    Tre, 2019-11-06 / 11:25
Nebejuokink voverių. Apkaltint Lietuvos gyventojus, kad sveikata suprastėjo - žemiau plintuso. Nedirbkit, nieks neverčia, kad jau tokie nervai silpni.
Paulina    Tre, 2019-11-06 / 11:47
Kai į valdžią atėjo Karbauskis ir Širinskienė ir visa jų šutvė, mano sveikata labai pablogėjo...
diedas    Tre, 2019-11-06 / 17:59
aišku viešai tai sakyti nereikėtų, nes mes visi žinome kaip iš musės pučiamas dramblys. Yra posakis-svarbiausia gerai maitintis ir nesinervuoti. Manau žmogus maitinasi gerai, bet va visą kitą prieina prie ligos.... Tad jo žodžiuose tiesos daug.
nu    Ket, 2019-11-07 / 08:07
Ir aš niekaip nesuprantu,kodėl opozicija taip puola- nieko blogo jų darbuose nematau. Bet, kaip sakoma, puolimas-geriausia gynyba, norint patekti į seimą, reikia juodinti valančiuosius, o kai žiniasklaida tavo rankose, tai padaryti visiškai nėra sunku.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.