Policijos darbuotojai pažymėjo Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Policijos nuotr.
Į Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimą susirinko policijos bendruomenė. „Didžiuokimės savo valstybe, branginkime ją ir būkime vieningi“, – skambėjo žodžiai.
Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojai iškilmingai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinis renginys vyko Telšiuose, Žemaitės dramos teatre.

„Giedrėjantis dangus simbolizuoja mūsų tautos šventę – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kurią galima apibūdinti dviem žodžiais – mes laisvi. Didžiuokimės savo valstybe, branginkime ją ir būkime vieningi. Kiekvienam linkiu sėkmingų darbų, pilietiškumo ir prasmingų idėjų“, – sveikinimo kalboje linkėjo abiejų policijos apskričių viršininkas Ramūnas Sarapas.

Šventės proga sveikinimo žodžius tarė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, o Dievo palaimos ir stiprybės kolektyvui linkėjo Šiaulių apskrities policijos kapelionas Tomas Reinys.

Kaip kiekvieną valstybės šventę, taip ir šiųmetę apdovanoti policijos darbuotojai ir kitų institucijų darbuotojai, glaudžiai bendradarbiaujantys su policija.

Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu Šiaulių ir Telšių apskričių policijos vadovas Ramūnas Sarapas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga padėkas įteikė Telšių apskrities policijos Aptarnavimo skyriaus vedėjai Sandrai Činskienei ir Šiaulių apskrities policijos Valdymo organizavimo skyriaus vedėjui Giedriui Urbonui.

Už bendradarbiavimą su Lietuvos policija padėkos skirtos Meškuičių seniūnei Jolantai Baškienei, Šakynos seniūnui Mindaugui Gedvilui ir Kužių seniūnei Jolantai Rudavičienei.

Šiaulių ir Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininko įsakymu, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti Telšių apskrities kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas ir Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Mindaugas Tamušauskas. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“ skirtas Radviliškio rajono policijos viršininkui Linui Valiui.

Po minėjimo dalyviai žiūrėjo naująjį lietuvišką dokumentinį filmą „Kernagis“.