Aukos už sausainius keliaus Ukrainai paremti

Prekybos ir verslo skyriaus nuotr.
Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė siūlo paaukoti įsigyjant trapios tešlos sausainių, papuoštų cukriniu glajumi, bei supakuotų į kartoninę dėžutę.
Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) Prekybos ir verslo skyriaus kolektyvas prikepė trapios tešlos sausainių – širdžių su Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis – ir atidarė elektroninę parduotuvę (https://pravers.lt/), kurioje galima jų įsigyti. Visos surinktos lėšos bus skirtos „Blue/Yellow“ organizacijai.

Kovo 11 dieną 11 valandą Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios, po jų vyks Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncertas, o ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalys sausainius už aukas.

Vakare, 18 valandą, paramos akcija vyks Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, čia koncertuos Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleiviai. Surinktos lėšos bus pervestos „Stiprūs kartu“ organizacijai.

Kovo 10 dieną 11 valandą ŠPRC Prekybos ir verslo skyriuje atidaryta rekordinė pašto dėžutė ir perskaityti laiškai, skirti bendruomenei, Lietuvai ir Ukrainai. Gigantiška pašto dėžutė buvo sukurta minint Vasario 16-ąją.