Tardymo izoliatoriaus pareigūnui – garbingas apdovanojimas

ŠTI nuotr.
Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus specialistui Linui Palivonui (dešinėje) III laipsnio pasižymėjimo ženklą „Už nepriekaištingą tarnybą“ įteikė Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas
Kalėdų išvakarėse Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus specialistui Linui Palivonui Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas įteikė III laipsnio pasižymėjimo ženklą „Už nepriekaištingą tarnybą“.

Per visą 14 metų tarnybos Šiaulių tardymo izoliatoriuje laiką L. Palivonas užsirekomendavo kaip puikus pareigūnas. Jis geba valdyti bei spręsti susidariusias konfliktines situacijas, greitai reaguoja į besikeičiančias aplinkybes, jaučia asmeninę atsakomybę už priimtus sprendimus. Linas yra mėgstamas ir gerbiamas kolektyve, savo tarnybine patirtimi dalinasi su mažesnę patirtį turinčiais pareigūnais, o tarnybinius santykius su kalinčiaisiais grindžia abipusės pagarbos principu.

Pareigūnas nepabijojo atsakomybės ir naujų iššūkių ir pats pirmasis Šiaulių tardymo izoliatoriuje tapo suimtųjų (nuteistųjų) dinaminės priežiūros modelį taikančiu specialistu. 2013 metais, sukūrus Kalėjimų departamento prevencinę grupę, kuri yra bausmių vykdymo sistemos pareigūnų jungtinių pajėgų grupė, L. Palivonas tapo vienu pirmųjų Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų, atrinktų dalyvauti Prevencinės grupės veikloje, kurios uždaviniai – nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevencija, laisvės atėmimo vietose nustatytos tvarkos atkūrimas ir palaikymas ypatingų įvykių metu.

Savo asmeninius sugebėjimus pareigūnas demonstruoja ne tik tiesioginiame darbe, tačiau savo aktyvia sportine veikla Bausmių vykdymo sistemą garsina ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Šiemet spalio mėnesį vykusiame Pasaulio štangos spaudimo čempionate, M1 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 120 kilogramų iškovojo antrąją vietą.

Per savo sportinę karjerą, Lietuvos jėgos trikovės rinktinės sudėtyje nuo 2002 m. iki šiol pareigūnas dalyvavo septyniuose Europos ir aštuoniose Pasaulio čempionatuose, devynis kartus tapo Lietuvos jėgos trikovės čempionu ir aštuonis kartus šalies štangos spaudimo čempionu.