Šiaulių apskrities policija atveria duris visuomenei

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Policija kviečia visus, siejančius ateitį su darbu teisėsaugoje, susipažinti su policijos pareigūno profesija.
Gegužės 3 dieną 13 valandą Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skverelyje prie buvusio Šiaulių universiteto Menų fakulteto pastato (Šiauliai, Aušros alėja 50) organizuoja Atvirų durų dienos renginį jaunimui, siejančiam savo ateitį su teisėtvarka. Į renginį kviečiami atvykti 10–12 klasių moksleiviai.

Artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, daugėja besikreipiančiųjų dėl galimybės mokytis Lietuvos policijos mokykloje, todėl dalyviams bus išsamiai pristatyta policijos pareigūno profesija.

Atvirų durų dienoje moksleiviai turės galimybę iš arčiau susipažinti su policininko darbu ir daugiau sužinoti apie šios veiklos specifiką, pareigūnų parengimą. Apie policininko profesiją pasakos ne tik Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bet ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai, taip pat kriminalistinių tyrimų ir Kelių policijos tarnybų darbuotojai. Renginyje bus pristatytos specialiosios priemonės, ginkluotė, apie darbo subtilybes pasakos ir jas pristatys kinologai su šunimis.

Besidomintiems policijos studijomis bus pateikta išsami informacija apie įsidarbinimą baigus studijas ir karjeros galimybes, atlygį bei socialines garantijas, kurios suteikiamos policijos pareigūnams.

Išankstinė registracija el.p. arturas.sliavas@policija.lt, tel.: (8700) 63 777, (8698) 85199.