Prievartauta mažametė pagalbos prisišaukė pati

ŠAT nuotr.
Šiaulių apygardos teismas seksualinės prievartos bylą nagrinėja neviešuose posėdžiuose.
Pilnametystės dar nesulaukęs vaikinas kaltinamas mažamečio asmens seksualiniu prievartavimu – tokią bylą šiuo metu nagrinėja Šiaulių apygardos teismas.

Prieš kelias vykusiame posėdyje buvo tęsiama liudytojų apklausa. Teismui, kuris bylą nagrinėja neviešuose posėdžiuose, parodymus davė ir kaltinamasis.

Prieš teismą stojęs anksčiau neteistas nepilnametis kaltu prisipažino, papasakojo įvykio aplinkybes.

Kitame teismo posėdyje numatoma tęsti liudytojų apklausą.

Nusikaltimas darytas galimai nuo 2017 metų spalio pradžios iki 2020 metų vasario viename vakarų Lietuvoje esančiame mieste.

Minėtame mieste gyvenantis nepilnametis vaikinas, pasinaudodamas kaimynų dukros bejėgiška būkle dėl jos mažametystės, panaudodamas fizinį smurtą, tenkino savo lytinę aistrą oraliniu būdu. Kiek kartų tai įvyko, per ikiteisminį tyrimą nenustatyta. Viskas vyko nukentėjusiosios bute. Prieš nukentėjusiąją seksualinė prievartą buvo naudojama kelerius metus, tačiau mergaitė tylėjo, nes jai buvo grasinama.

Nukentėjusioji seksualiai buvo prievartaujama ir gamtoje, netoli jos namų. Jos teigimu, vaikinas buvo pagrasinęs, jog apie tai, kad jis ją prievartauja, niekam nesakytų, o jeigu prabils, geruoju jai nesibaigs ir ji būsianti išprievartauta galutinai.

Pirmą kartą nepilnametės galėjo būti išprievartauta, kai jai buvo tik 11 metų.

Viskas paaiškėjo tada, kai prievartos neapsikentusi nukentėjusioji pati paskambino į vaikams pagalbą teikiančią instituciją ir papasakojo apie įvykį.