Prie vairo – girtesni ir su daugiau nei 2 promilėmis

Policijos nuotr.
Toks ir didesnis girtumas kai kuriems vairuotojams – ne kliūtis sėsti prie vairo. Kelmės rajone savaitgalį sulaikytų vairuotojų „drąsa“ dar didesnė.
Savaitgalį policijos pareigūnai reido metu Kelmės rajono keliuose demaskavo ne vieną neblaivų vairuotoją. Trimis atvejais vairuotojų girtumas gerokai viršijo pusantros promilės, todėl buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai – asmenys neteks teisės vairuoti transporto priemonių, o taip pat jiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Kelmės rajono, Spaudžių kaime, neblaivus (2,15 promilės) 31 metų vyras vairavo automobilį „Audi A6“ ir sukėlė eismo įvykį.

Pareigūnams taip pat įkliuvo ir teisės vairuoti neturintis 34 metų vyras, kuris Kelmės rajono Gedkančių kaime vairavo automobilį „Ford Mondeo“. Vairuotojui nustatytas 2,07 promilės girtumas.

Kelmės rajono, Girnikų kaimo kelyje pareigūnų sutiktas neregistruotą ir be valstybinių numerių mopedą vairavo girtas (2,77 promilės) 23 metų vyras.

Pareigūnai ragina eismo dalyvius keliuose elgtis atsakingai ir drausmingai, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ir neturint tam teisės.