Pradingęs automobilis surastas, įtariamasis sučiuptas

Policijos asociatyv. nuotr.
Įtariama, kad vieną automobilį apgadino, o kitu išvažiavo vietos gyventojas.
Kelmės rajono policijos pareigūnai, gavę pranešimą, kad Butkiškės kaime, ankstyvą kovo 17-osios rytą pasigesta automobilio „VW Golf“, su paieška neužtrūko.

Pasak 66 metų savininko, jo automobilis galėjo būti pavogtas jau išvakarėse, kuomet jį pastatė. Rytą, apie šešias, vyras mašinos neberado. Nukentėjusiojo teigimu, mėlynos spalvos 1992 metais pagamintas golfas buvo paliktas neužrakintas.

Apie vagystę informuoti Kelmės policininkai nuvyko į įvykio vietą. O ten paaiškėjo, jog pavogtas ne tik automobilis, bet iš garažo išvarytas ir apgadintas tame pačiame garaže buvęs automobilis „Honda Civic“, priklausantis kartu su pranešėju pareigūnų laukusiam 26 metų vyrui. Minėtam automobiliui buvo išdaužtas priekinis vairuotojo pusės langas bei sugadinta keleivio pusės galinių durų rankena.

Abu vyrai pareigūnams nurodė, kad sugadinti ir pavogti automobilį, įtariama, galėjo Butkiškės kaimo gyventojas, kuris žinojo, kaip patekti į garažą. Esą jis, prieš įvykstant vagystei, buvo atėjęs neblaivus ir prašė, kad automobilių savininkai jį pavežtų. Deja, jo niekas niekur taip ir nenuvežė.

Pareigūnai apvažiavo visą Butkiškės miestelį, tačiau mėlynos spalvos „VW Golf“ automobilio nepastebėjo. Netrukus mašina rasta už trijų kilometrų nuo įvykio vietos, kaimo kelyje tarp Bielskiškių ir Oreliškės kaimų.

Neblaivus (1,98 promilės) 33 metų įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagystės ir dėl transporto priemonių vairavimo esant neblaiviam.