„Pinigų tikrintojai“ išėjo ir dingo

Redakcijos nuotr.
Per vieną dieną Šiauliuose užfiksuoti trys sukčiavimo atvejai. Nusikaltėliai iš žmonių pagrobė ne vieną tūkstantį eurų.
Penktadienį sukčiai apmulkino net tris garbaus amžiaus šiauliečius. Visais trimis atvejais buvo kalbama apie pensininkų turimus esą netikrus pinigus.

Pusvalandis po 11 valandos Šiauliuose, P. Cvirkos gatvėje, 85 metų moteriai fiksuoto ryšio telefonu paskambinęs nepažįstamas asmuo prisistatė esantis „iš ūkio administruojančio komunalines paslaugas“. Vėliau pokalbį perėmęs asmuo prisistatė policijos pareigūnu ir pranešė apie tai, kad moteris atsiskaitė už komunalines paslaugas padirbtais pinigais.

Pas šiaulietę į namus netrukus atėjo ir tariamas ekspertas. Jo užduotis – neva patikrinti namuose laikomus pinigus. „Patikrinęs“ moters piniginę su santaupomis vyras apgaulės būdu pagrobė 510 eurų.

Po maždaug valandos sukčiaus savo namuose tą patį penktadienį sulaukė 82 metų šiaulietė, Gegužių gatvės gyventoja. Atėjęs nepažįstamas vyras prisistatė policijos pareigūnu, paprašė parodyti namuose laikomus pinigus, kurie galimai yra padirbti.

Pensininkės atneštus 2 000 eurų vyriškis išsinešė patikrinti ir negrįžo.

Po 14 valandos nelauktas svečias atėjo ir pas 75 metų Krymo gatvės gyventoją. Nepažįstamasis moteriai prisistatė policijos pareigūnu, paprašė parodyti namuose laikomus pinigus, kurie galimai yra padirbti.

Pareiškėjos atneštus 4 000 eurų vyriškis išsinešė patikrinimui ir negrįžo.