Pareigūnai kelių eismo dalyvius kvietė diskusijai

Policijos nuotr.
Policijos pareigūnai su degalinių lankytojais kalbėjo apie korupciją.
Gruodžio 9 dieną Šiaulių apskrities policijos Imuniteto valdybos pareigūnai Šiaulių ir Telšių apskričių dviejose „Circle K“ degalinėse: Šiauliuose, Dubijos gatvėje, ir Mažeikiuose, Žemaitijos gatvėje, įsikūrusiose degalinėse, lankytojams pareigūnai pristatė policijos vykdomas korupcijos prevencijos priemones, dalijo atributiką, o siekdami glaudesnio bendradarbiavimo bei teigiamo santykio, į degalines užsukusius apie 200 žmonių pavaišino kavos puodeliu bei kvietė diskusijai.

Antikorupcijos dieną svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos problemos mastą ir neigiamas pasekmes, paskatinti visuomenę domėtis korupcijos problematika ir asmeniškai įsitraukti į kovos su korupcija priemonių vykdymą.

Nuo 2004 metų visame pasaulyje gruodžio 9-ąją minima Tarptautinė Antikorupcijos diena. Ji skirta pažymėti kovą su korupcija, atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą ir paskatinti užkirsti jai kelią.

Atsižvelgus į tai, kad vis dar didžiausia bandymų papirkti policijos pareigūnus (kyšininkavimo atvejų) dalis registruojama dėl to, kad asmenys bando išvengti atsakomybės dėl padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, priimtas sprendimas orientuotis į kelių eismo dalyvius ir Antikorupcijos dieną paminėti strateginėse kelių eismo vietose esančiose degalinėse.