„Meškeriotojai“ prarado meškerę ir telefonus

ŠTI nuotr.
Du mobiliojo ryšio telefonai „L8Star“ be SIM kortelių, du telefonų įkrovimo laidai ir ausinės buvo skirti Šiaulių tardymo izoliatoriaus kardomiesiems, tačiau pateko į pareigūnų rankas.
Šiaulių tardymo izoliatoriaus muziejus meškerių kolekciją papildė teleskopine meškere. Ją asmenys naudojo, kad permestų į įstaigos teritoriją draudžiamus daiktus.

Saugumo valdymo skyriaus patrulis izoliatoriaus teritorijoje, prie krepšinio aikštelės, pastebėjo per įstaigos apsauginę tvorą siūlu permestą ir ant spygliuotos vielos pakibusį paketą. Jį nuėmus ir išardžius buvo rasti du mobiliojo ryšio telefonai be SIM kortelių, du telefonų įkrovimo laidai ir ausinės.

Detaliai apžiūrėjus prie įstaigos išorinės tvoros pusės esančią teritoriją, pareigūnai aptiko rudos spalvos siūlo ritę bei teleskopinę meškerę.

Saugumo valdymo specialistai juokauja, kad, pažeidėjų paliktų meškerių kolekcijai augant, gali tekti steigti žvejybos įrankių muziejų, mat bandymai perduoti draudžiamus daiktus naudojant žvejybos įrangą sėkmingai užkardomi. Pataisos pareigūnai pažymi, jog noras „padėti“ bausmę atliekantiems artimiesiems ar bičiuliams gauti draudžiamus daiktus paprastai baigiasi administracine ar net baudžiamąja atsakomybe, o daiktai ir jiems perduoti naudoti įrankiai konfiskuojami.