„Meškeriotoją“ sužvejojo pareigūnai

ŠTI nuotr.
Sulaikytasis per tvorą ketino permesti du mobiliojo ryšio telefonus, metalo pjovimo pjūklelį ir kitų daiktų.
Balandžio 4 dieną Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnams įkliuvo originaliu būdu draudžiamus daiktus į įstaigos teritoriją bandęs permesti jaunuolis. Į izoliatoriaus teritoriją jis ketino užmesti meškerę.

„Meškeriotoją“ izoliatoriaus pareigūnai sulaikė prie pagrindinės išorinės perimetro tvoros nuo Talkšos ežero pusės. Vyriškis turėjo meškerę, tačiau ją bandė užmesti ne į šalia esantį ežerą, o į izoliatoriaus teritoriją.

Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai jį pričiupo, kai jis bandė pririšti paketą prie virvės su meškere. Pažeidėjo „žvejybos“ įrankius – virvę, meškerę ir permetimui paruoštą paketą, kuris buvo apvyniotas lipnia bespalve juosta, perėmė pareigūnai.

Sulaikytas asmuo prisipažino, kad per tvorą ketino permesti du mobiliojo ryšio telefonus, metalo pjovimo pjūklelį, dvi SIM korteles, du telefonų įkrovimo laidus ir gumą. Ežerą su kalėjimo tvora sumaišiusio „žvejo“ laukia administracinė atsakomybė.

Saugumo valdymo specialistai pažymi, kad izoliatoriaus prieigos kontroliuojamos ir stebimos šiuolaikiškomis techninėmis priemonėmis, tad bandymai permesti į kalėjimą draudžiamus daiktus pareigūnams visą parą aiškiai matomi. Atsižvelgiant į draudžiamo paketo turinį pažeidėjams gresia administracinė ar net baudžiamoji atsakomybė.