Karantino taisyklių pažeidėjai tramdyti ne vien žodžiu

Policijos nuotr.
Ignoruojantys karantino taisykles gali susilaukti šiuo metu sustiprintomis pajėgomis dirbančių policijos pareigūnų sankcijų.
Praėjusį savaitgalį šalies policija sustiprintomis pajėgomis vėl stebėjo įvažiavimus į miestus ir rajonų centrus. Vykdyta ir karantino taisyklių kontrolė.

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai savaitgalį Šiaulių mieste pradėjo 25 teisenas dėl karantino taisyklių pažeidimų, Šiaulių apskrityje nustatyti 68 tokie pažeidimai. Dažniausi – dėl kaukių nedėvėjimo, būriavimosi.

Savaitgalį dėl žiemos pramogų mėgėjų gausos laikinai teko užtverti įvažiavimą bene į didžiausią Šiaulių miesto laisvalaikio praleidimo traukos vietą – Salduvės parką. Ant parko kalnelių pačiuožinėti išskirtinai gausiai susirinkusius lankytojus ne kartą teko įspėti apie už būriavimąsi gresiančią drausminę atsakomybę.

Penktadienio-sekmadienio dienomis ties įvažiavimais į Šiaulių miestą ir apskrities rajonų centrus patruliuojantys policijos pareigūnai privertė apsisukti 133 automobilių vairuotojus, keliavusius be pateisinamos priežasties.

Daugiau pažeidimų dėl karantino taisyklių pažeidimų praėjusį savaitgalį užfiksuota visoje šalyje. Pareigūnams ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų, o piktybiškai juos ignoruojantiems – pradėti administracines teisenas.

Karantino apribojimai galioja iki sausio 31 dienos.