Ilgametė Tardymo izoliatoriaus pareigūnė atsisveikino su tarnyba

ŠTI nuotr.
Saugumo valdymo skyriaus specialistė Kristina Adomaitienė sakė, kad ilgi dešimtmečiai tarnyboje jai neprailgo ir palinkėjo kolegoms kuo daugiau šypsotis.
41 metai ir 8 mėnesiai – toks Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus specialistės Kristinos Adomaitienės tarnybos stažas. Kolegę į užtarnautą poilsį palydėjo gausus įstaigos darbuotojų kolektyvas.

Atsisveikinti su ilgamete pareigūne atvykęs Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas dėkojo K. Adomaitienei už nepriekaištingą tarnybą. „Esate pavyzdys visiems jauniems pareigūnams kaip gerbti savo profesiją. Bausmių vykdymo sistemai atiduoti dešimtmečiai yra labai prasmingi, nes iš Jūsų nuoširdumo, sąžiningo pareigos atlikimo mokėsi ne viena pareigūnų karta“- sakė Kalėjimų departamento vadovas.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius kitą gyvenimo etapą pradedančiai kolegei dėkojo už tarnybą vienintelėje darbovietėje – Šiaulių tardymo izoliatoriuje, už pagarbą ir ištikimybę pataisos pareigūno profesijai.

K. Adomaitienė juokavo, kad vis pamąstydavo – koks gi bus tas jausmas išėjus į pensiją.

„Kitaip nesijaučiu. Gyvenimas yra gražus, džiaukimės juo. Labai ačiū visiems už bendrą darbą. Linkiu kuo daugiau šypsotis, tuomet ir tarnyba seksis“ – kolegoms linkėjo Kristina.

K. Adomaitienė tarnybą Šiaulių tardymo izoliatoriuje pradėjo 1980 metų lapkričio 1-ąją, būdama devyniolikos, jau turėdama buhalterės profesiją.