Gyventojams – apie saugią kaimynystę

Policijos nuotr.
Kelmės Paprūdžių grupinio gyvenimo namų gyventojai su pareigūnais kalbėjo saugaus elgesio temomis, apžiūrėjo policijos ir ugniagesių techniką.
Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė kartu su policijos rėmėjais bei Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniuoju inspektoriumi Ramūnu Lukoševičiumi surengė saugios kaimynystės grupės prevencinį renginį, skirtą Paprūdžių grupinio gyvenimo namų bendruomenei.

Renginio metu paminėta keliaujančiųjų ir vairuotojų diena, gyventojams priminta apie saugų elgesį kelyje bei apie privalomas saugumo priemones dviratininkams. Taip pat gyventojai buvo supažindinti su pagrindiniais evakuacijos principais, mokinti kaip saugiai ir teisingai evakuotis kilus gaisrui įstaigoje.

Po pokalbio su namų gyventojais, buvo uždūmintas pastato koridorius – imituotas gaisras, paskelbtas aliarmo signalas, vyko gyventojų ir darbuotojų evakuacija. Po jos pratybų įstaigos kieme gyventojai turėjo galimybę apžiūrėti policijos automobilį, jiems pademonstruotas garso signalas, švyturėliai. Taip pat gyventojai turėjo progą susipažinti su Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gaisrine technika bei gaisrų ir gelbėjimo įranga.