Dviratininko gyvybę išgelbėjo operatyvi pagalba

Policijos nuotr.
Pakruojo rajono policijos vyriausiojo patrulio Aurimo Danieliaus reakcija padėjo išgelbėti žmogų.
Devynerius metus Pakruojo rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje dirbantis vyriausiasis patrulis Aurimas Danielius savo operatyvumo, drąsos ir ryžto dėka išgelbėjo vyro gyvybę.

Liepos 22-oji diena pareigūnui pakrypo netikėtai. Ne tarnybos metu važiuodamas iš Klovainių miestelio, jis pastebėjo, jog priekyje jo važiuojantis automobilis staiga ėmė stabdyti. A. Danielius sustabdė savo automobilį ir ant važiuojamosios kelio dalies pamatė gulintį dviratininką. Pareigūnas suprato, jog vyrui negerai su sveikata – jis buvo be sąmonės.

Kritinėje žmogaus gyvybei ir sveikatai situacijoje, kai buvo svarbi kiekviena minutė, pareigūnas sureagavo iš karto – paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir, vykdydamas greitosios pagalbos dispečerės nurodymus, kartu su kitu vairuotoju, pernešė gulintį dviratininką nuo važiuojamosios kelio dalies ant žolės ir pradėjo daryti širdies masažą. Neabejingi liko ir pro šalį važiavę vairuotojai, kurie sustojo padėti Aurimui. Vėliau gaivinimą tęsė atvykę medikai, kurie panaudojo elektrošoką ir vyro širdis, laimei, atsigavo.

Kiekvienas sėkmingai pasibaigęs įvykis yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis, o išgelbėta gyvybė skatina dar atsakingiau ir uoliau atlikti šią pareigą.