Solidus kuršėniškių pasirodymas „Ippon Cup-2022“ turnyre

Dalyvių nuotr.
Kuršėniškiai „Ippon Cup-2022“ turnyre iškovojo net 10 čempionų titulų, tris antras vietas ir šešias trečiąsias vietas.
Kovo 13 dieną Vilniaus kiokušin karatė klubas „Ippon“ suorganizavo savo vardo taurės turnyrą, į kurį sukvietė per 1300 dalyvių iš visos Lietuvos ir Latvijos. Tarptautiniame turnyre dalyvavo 37 komandos. Tarp jų – „Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos 22 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai.

Kuršėniškiai iškovojo net 10 čempionų titulų: Gabija Vitkevičiūtė, Ieva Pieškutė, Teodora Kaveckaitė, Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius, Viltė Albrikaitė, Tauras Pugačius, Pijus Kuznecovas, Radvilas Lukšas ir Lukas Steponavičius. Antras vietas iškovojo trys sportininkai: Jonas Spuris, Ugnius Teresas ir Kevinas Norvaišas. Trečias vietas užėmė šeši sportininkai: Aronas Pranauskas, Dominykas Lengvenis, Pijus Mitkus, Leonardas Jocas, Nojus Lukoševičius ir Auksė Lukoševičiūtė.

Komandinėje įskaitoje pagal prizines vietas kuršėniškiai liko 7 vietoje. Šios varžybos buvo pirmosios iš trejų, skirtų pasirengti Lietuvos čempionatams.