Kovos buvo skirtos ir Ukrainai

Dalyvių nuotr.
Kuršėniškių komanda su apdovanojimais po Garliavoje vykusio kiokušin karatė turnyro.
Savaitgalį karatė sportininkai varžybose kovojo ne tik dėl medalių, bet ir reiškė palaikymą Ukrainai.

Šeštadienį Garliavoje vyko tradicinis kiokušin karatė turnyras „Lets join the fight together-2022“. Šių metų Kauno kiokušin karatė klubų organizuojamo turnyro pagrindinė idėja – prisidėti ir palaikyti Rimanto Kaukėno fondą, kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais, bei ukrainiečius, pasisakant prieš karą jų šalyje.

Prestižiniame turnyre dalyvavo beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp kurių – vienuolika Valdemaro Mitkaus treniruojamų aukšto meistriškumo sportininkų. Iš jų net šeši tapo savo amžiaus ir svorio kategorijų nugalėtojais: Vakaris Kaveckas, Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Tauras Pugačius, Gabija Vitkevičiūtė, ir Gvidas Rimkus. Antrąją vietą iškovojo Teodora Kaveckaitė, o trečias vietas užėmė Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius ir Edvardas Jablonskis.

Pagal iškovotas prizines vietas kuršėniškiai turnyrinėje lentelėje rykiavosi 6 vietoje tarp 29 komandų. Tai buvo antrasis pasirengimo etapo, prieš Lietuvos kiokušin karatė čempionatą turnyras. Pasiekti rezultatai nuteikė pozityviai ir žada puikius kuršėniškių pasirodymus ant tatamio ateityje.

Sekmadienį vyko Vilniaus karatė lygos III etapo kiokušin karatė varžybos. Į turnyrą susirinko beveik 500 dalyvių tarp kurių buvo ir 27 Valdemaro Mitkaus treniruojami „Kuršėnų kyokushin karatė klubo DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Daugumai tai buvo paskutinės, trečiosios, varžybos pasirengimo Lietuvos čempionatui etape. Prie jų prisijungė ir patys jauniausi, kuriems tai buvo vienos iš pirmųjų varžybų.

Kuršėniškiai pasirodė puikiai ir net 16 jų tapo savo amžiaus ir svorio kategorijų nugalėtojais: Viltė Albrikaitė, Gustė Dambrauskaitė, Vakaris Kaveckas, Pijus Kuznecovas, Dominykas Lengvenis, Nojus Lukoševičius, Šarūnas Neverdauskas, Austėja Petrauskaitė, Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Lukas Danielius Ramanauskas, Julius Simonovičius, Domas Šmiganovskis, Lukas Steponavičius, Ugnius Teresas ir Gabija Vitkevičiūtė.

Šeši iškovojo antrąsias vietas: Emilijus Jakas, Teodora Kaveckaitė, Auksė Lukoševičiūtė, Armandas Mickevičius, Kristupas Nakas ir Jokūbas Spuris. Trys sportininkai pelnė trečiąsias vietas: Edvardas Jablonskis, Deimantas Lukoševičius ir Melita Mečiūtė.

Komandų įskaitoje kuršėniškiai įsitvirtino 5 vietoje.

Pasiekti rezultatai nuteikė pozityviai ir žada puikius kuršėniškių pasirodymus ant tatamio ateityje.

Pasibaigus intensyviam varžybų etapui toliau sportininkai ruošis Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatui (balandžio 9 d.) ir jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatui (gegužės 7 d.), po kurio paaiškės, kas pateks į 2022 metų Lietuvos rinktinės narių sąrašą.