Kuršėniškiai dalyvavo karatė turnyre ir kvalifikacijos kėlimo seminare

Valdemaro MITKAUS nuotr.
Kuršėniškiai (iš kairės) Julius Simonovičius, Gvidas Rimkus ir Vakaris Kaveckas dalyvaus Rumunijoje vyksiančiame Europos čempionate.
Spalio 16 dieną Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto arenoje įvyko kiokušin karatė turnyras „Jaunosios viltys-2021“. Nepabūgę epidemiologinės situacijos į „Jurbarko kumite“ klubo organizuojamą turnyrą atvyko beveik 150 karatistų iš Vilniaus, Marijampolės, Kauno, Raseinių ir Kuršėnų.

Turnyre jėgas išbandė 19 jauniausių Valdemaro Mitkaus auklėtinių, iš jų net 13 tapo savo kategorijų nugalėtojais: Austėja Petrauskaitė, Gabija Vitkevičiūtė, Melita Mečiūtė, Patricija Leščinskaitė, Teodora Kaveckaitė, Ugnius Teresas, Jokūbas Lukšas, Radvilas Lukšas, Aronas Pranauskas, Lukas Danielius Ramanauskas, Jonas Spuris, Jokūbas Jonaitis ir Šarūnas Neverdauskas.

Antras vietas iškovojo keturi sportininkai: Ieva Pieškutė, Lukas Steponavičius, Emilijus Petrauskas ir Domas Šmiganovskis. Trečias vietas iškovojo Pijus Kuznecovas ir Nojus Lukoševičius.

Kol jauniausieji sportininkai varžėsi savo pirmosiose varžybose, vyresnieji Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo „Dao“ sportininkai, Druskininkuose spalio 15–17 dienomis kėlė kvalifikaciją seminare, skirtame pasiruošti Europos čempionatui, kuris vyks lapkričio 13–14 dienomis Rumunijoje. Tarp perspektyviausių Lietuvos U16, U18 ir U20 karatistų į seminarą buvo pakviesti Gvidas Rimkus, Vakaris Kaveckas ir Julius Simonovičius. Mokymus suorganizavo Lietuvos kiokušin karatė federacija.