Sėkminga išvyka į sostinę – įveikta „Kibirkštis-VKM“

bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiaulių-Vilmers“ krepšininkės iškovojo antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ A diviziono naujajame sezone.
Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ A divizione iškovojo Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“ (2-1) ekipa. Tomo Keršio auklėtinės išvykoje 77:59 (18:13, 22:19, 14:13, 23:14) nugalėjo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-3) krepšininkes, kurioms tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynes šiaulietės galutinai perlaužė lemiamame ketvirtyje, kuomet spurtavo 10:3 ir po Justinos Oficerovaitės tolimo šūvio likus 3 minutėms įgijo 18 taškų pranašumą (75:57).

Šiaulių ekipos gretose naudingiausiai žaidė Ahiyona Vason, kurios sąskaitoje per 25 minutes buvo 13 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Gerda Raulušaitytė per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, 4 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Šiauliams-Vilmers“ Urtė Bukauskaitė pelnė 16 taškų, Donica Cosby (6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Enrika Matiukaitė (7 atk. kam., 2 blok.) pridėjo po 8 taškus.

„Kibirkšties-VKM“ gretose pasižymėjo Ugnė Sirtautaitė – 18 taškų (9 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė – 7 taškai (5 rez. perd., 3 per. kam.).