Po pertraukos atsiplėšę „Šiauliai-Vilmers“ įveikė viešnias iš Vilniaus

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Po pertraukos susiėmusios šiaulietės nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį-VKM“.
„Huawei Moterų lygos“ A divizione šeštadienį pergalę iškovojo „Šiauliai-Vilmers“. Tomo Keršio auklėtinės namie 70:60 (18:21, 15:13, 19:10, 18:16) nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį-VKM“.

Šiaulių komandai Evelina Razgutė per 26 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/7 baudų), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ahiyona Vason, per 24 minutes pelniusi 18 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 3/6 baudų). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Amalija Pašajevaitė, kurios sąskaitoje per 38 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 7/10 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Šiaulietės pirmoje rungtynių pusėje ilgą laiką atsiliko, bet susigriebė po pertraukos. Šeimininkės laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą (48:40).

Atsilikusios vilnietės bandė priešintis, bet viltis laimėti palaidojo prasta atkarpa ketvirtajame kėlinyje. „Šiauliai-Vilmers“ pelnė 6 taškus be atsako, įgijo dviženklę persvarą (62:47) ir pasiekė pergalę.