Moterys pradėjo draugiškų rungtynių ciklą

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Naujiems „Huawei Moterų lygos“ ir Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatams besiruošianti „Šiaulių-Vilmers“ moterų komanda namuose susitiko su Eurolygos dalyve Rygos TTT komanda.
Naujiems „Huawei Moterų lygos“ ir Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatams besiruošianti „Šiaulių-Vilmers“ moterų komanda namuose sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

Šiam testui šiaulietės pasirinko labai kietą riešutą – pajėgiausią Baltijos šalyse moterų krepšinio komandą, moterų Eurolygos dalyvę Rygos TTT. Dvikovą 78:49 (15:7, 20:10, 26:12, 17:20) laimėjo viešnios iš Latvijos.

Pirmoje mačo pusėje, kurią TTT laimėjo 18 taškų persvara, abiejų komandų metimai dažniau skriejo pro šalį. Rygos komanda, savo gretose turėjusi Lietuvos rinktinės vidurio puolėją Daugilę Šarauskautę, per du kėlinius prametė visus 10 tolimų metimų, tačiau išnaudojo savo pranašumą arti krepšio.

Taiklumu pasigirti negalėjo ir „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkės. Tikslą pasiekė vienintelės Klaudijos Janionytės tolimas metimas, ne ką geriau šeimininkėms sekėsi atakuoti iš vidutinio nuotolio. Todėl komandos taškus rinko sunkiai. Dviženklį pranašumą TTT įgijo antrojo ketvirčio viduryje, kurį iki didžiosios pertraukos išaugino iki 18 taškų (35:17).

Po pertraukos tritaškius ėmusios pataikyti Rygos ekipos mašina įsivažiavo ir ėmė sparčiai tolti, o kėlinio pabaigoje komandas skyrė jau 34 taškai. Vis tik per paskutines 10 minučių šiaulietėms pavyko sustyguoti puolimą ir ne tik išlyginti žaidimą, bet ir laimėti paskutinį ketvirtį, nežymiai sumažinant atsilikimą.

„Šiauliams-Vilmers“ Justina Oficerovaitė pelnė 10 taškų (7 atk. kamuoliai), Donica Cosby ir Klaudija Janionytė – po 8, Danguolė Pupkevičiūtė – 6.

Draugiškų rungtynių ciklą „Šiaulių-Vilmers“ moterų ekipa pratęs rugsėjo 17 dieną maču su Kamensko „Prometey“ (Ukraina) ir rugsėjo 24 dieną akistata su Rygos RSU (Latvija) komandomis.