„Šiauliai-Vilmers“ kausis dėl trečiosios vietos

BC „Šiauliai“ nuotr.
„Šiauliams-Vilmers“ nepavyko pusfinalyje įveikti Vilniaus „Kibirkšties-MRU“, tad teks kovoti mažajame finale dėl bronzos.
Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės tapo pirmosiomis Moterų lygos A diviziono finalo dalyvėmis.

Čempionių titulą ginančios Gitauto Kievino auklėtinės antrajame pusfinalio mače išvykoje 95:52 (29:12, 17:16, 25:10, 24:14) pranoko Šiaulių „Šiaulius-Vilmers“ ir žengė į finalą.

Vilnietės seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0.

Finale iki trijų pergalių „Kibirkštis-MRU“ žais su Kauno „Aisčių-LSMU“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtojomis.

Kaunietės sekmadienį išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1. Lemiamas mačas antradienį vyks Kaune.

„Šiauliai-Vilmers“ su pralaimėjusia ekipa kovos serijoje dėl bronzos.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Justina Miknaitė, kurios sąskaitoje per 19 minučių buvo 17 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Livija Sakevičiūtė, per 21 minutę pelniusi 17 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai). Ji taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Šiaulių komandai Danguolė Pupkevičiūtė per 31 minutę pelnė 19 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų. Urtė Bukauskaitė (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Viltė Andrunavičiūtė (2/7 trit.) pridėjo po 10 taškų, Brigita Rimkevičiūtė – 9 (3 per. kam., 5 kld.).