Moterų komandos nesėkmė po dramos uostamiestyje

bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiauliai-Vilmers“ komanda „Huawei Moterų lygos“ A divizione sužaidė keturis mačus ir laimėjo du kartus.
„Huawei Moterų lygos“ A divizione – dar vienas dramatiškas „Šiauliai-Vilmers“ (2-2) mūšis. Šiaulietės po atkaklios dvikovos 92:95 (18:26, 30:28, 19:16, 25:25) išvykoje antradienį nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (2-0).

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos šeimininkės turėjo 7 taškų pranašumą, bet baudas sumetė šiauliečių legionierė Donica Cosby. Vėliau svečių lyderė pridėjo ir dvitaškį (92:89).

Klaipėdietės įsigudrino suklysti prie baudų metimų linijos, o Urtė Bukauskaitė tritaškiu įžiebė maksimalią intrigą (93:92). Vis tik likus 8 sekundėm Allison Zalin pasižymėjo dvitaškiu, o per likusį laiką šiaulietės atsakymo nerado.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė praėjusį sezoną Šiauliuose rungtyniavusi Savannah Plentovich, kuri per 32 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Agnė Černeckytė pelnė 20 taškų, Dalia Donskichytė, Ligita Tamutytė ir Andra Gabalytė – po 13.

Šiaulietėms 31 tašką ir 33 naudingumo balus per 35 minutes surinko Donica Cosby. Urtė Bukauskaitė pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Ahiyona Vason pridėjo 14 taškų, Justina Oficerovaitė – 13 ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Klaipėdos ekipa šalies čempionate yra sužaidusi dvejas rungtynes ir abejas jas laimėjo. Tuo tarpu šiaulietės per keturis mačus laimėjusios irgi du kartus.