Rankininkės išvyko į stovyklą

SC "Dubysa" nuotr.
Šiaulių sporto centro "Dubysa" rankinio sporto šakos auklėtinės su trenerėmis ir jų padėjėjomis išvyko į savaitės trukmės sporto stovyklą Palangoje.
Pirmadienį 30 Šiaulių sporto centro "Dubysa" rankinio sporto šakos auklėtinių, dvi trenerės ir dvi savanorės išvyko į Jaunųjų rankininkių sporto stovyklą Palangoje, kuri vyks iki rugpjūčio 28 dienos.

Konkursą organizavo ir finansavimą vaikų vasaros stovyklai skyrė Šiaulių miesto savivaldybė. Prie stovyklos finansavimo prisidėjo ir sportininkių tėveliai. Stovykloje užimti Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gyvenantys ar besimokantys vaikai.

Stovyklai vadovaus ilgametę patirtį turinti rankinio trenerė Birūta Vaitiekienė.
Jaunųjų rankininkių sporto stovykla skirta ne tik fiziškai pasiruošti artėjančiam sezonui ir Lietuvos rankinio čempionatams, startuosiantiems rugsėjo mėnesį, bet ir turiningai praleisti laiką.  Rankininkių laukia įdomios treniruotės, konkursai, viktorinos, daug edukacinių programų (viena iš jų – Gintaro muziejuje), varžybų bei pramogų.

Pasak trenerės B. Vaitiekienės, sportinės stovyklos skatina vaikų saviraišką, iniciatyvumą, bendravimą, ugdo emocinį intelektą ir moko komandinio darbo.
 

Užs. Nr. 489344