„Igtisa“ apgynė čempionų titulą

D. LAZAUSKO nuotr.
Trečius metus iš eilės Lietuvos orientavimosi sporto klubų taurę iškovojo Šiaulių sporto klubas „Igtisa“.
Sekmadienį Kaišiadorių rajone, Kaukinės miške, įvyko Lietuvos orientavimosi sporto klubų taurė. Daugiau nei 400 sportininkų iš 43 komandų varžėsi dėl stipriausio klubo titulo.

Po įtemptos kovos čempionų titulą apgynė ir jau trečius metus iš eilės taurę iškovojo Šiaulių sporto klubas „Igtisa“ (2 val. 59,33 min.). Antrąją vietą iškovojo Vilniaus orientavimosi sporto klubas „Ąžuolas“ (3 val.), o ant trečiojo pakylos laiptelio užkopė Prienų orientavimosi klubas „Šilas“ (3 val. 11,31 min.).

Šiauliams varžybose atstovavo ir trys orientavimosi sporto klubo „Sakas“ komandos. Pirmoji komanda pelnė penktąją vietą.