Svajūnas ir Ignas Ambrazai – pasaulio čempionai

Asmeninė nuotr.
Svajūnas Ambrazas Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais veteranų čempionate Bulgarijoje V55 grupėje iškovojo aukso medalį.
Svajūnas Ambrazas Bulgarijoje vykusiame Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais veteranų čempionate iškovojo aukso medalį. Šis laimėjimas šiauliečiui šiemet trečias – jis Pasaulio orientavimosi sporto veteranų čempionu tapo visose trijose disciplinose: orientavimosi slidėmis, bėgte bei kalnų dviračiais.

Svajūno sūnus Ignas Ambrazas ten pat vykusiame Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais U23 čempionate čempionu tapo ilgoje trasoje, kurią įveikė per 1 valandą 37 minutes. Pasaulio taurės įskaitoje Ignas užėmė penktąją vietą.

Pasaulio taurėje vyrų elito grupėje Šiaulių atletas Jonas Vytautas Gvildys pelnė 24 vietą. Moterų elito grupėje šiaulietė Gabrielė Andrašiūnienė užėmė 8 vietą.